تریلر بازی Landfall Archives را اینجا ببینید:

Landfall Archives: Game Bundle Trailer

آرشیو Landfall

آرشیو Landfall

زبان ها:آلمانی

توسعه دهنده بازی Steam hit Totally Accurate Battle Simulator سخاوتمند است. او یک باندل کاملا رایگان ارائه می دهد که شامل 23 بازی است. با این حال، شما نباید آماده باشید که کل سال بازی خود را با آن پر کنید.منبع

برای Landfall Day، توسعه دهنده اکنون Landfall Archives را منتشر می کند: بسته ای از 23 بازی – همه آنها کاملا رایگان. بخشی از بسته نرم افزاری همه پروژه هایی است که استودیو در هفت سال گذشته روی آنها کار کرده است اما هرگز نور روز را ندیدند. بنابراین اینها بازی های تمام شده نیستند، بلکه نمونه های اولیه ای هستند که گاهی بیشتر و گاهی کمتر پیشرفته هستند. با این حال، وجه مشترک همه آنها این است که بسیار خلاق و کاملاً دیوانه هستند (منبع: Steam).

مجوز:نرم افزار رایگان

بازی های موجود در آرشیو Landfall به سختی می توانند متنوع تر باشند. آنها از ترسناک به شوترها تا بازی های ورق. همچنین یک نسخه اولیه از شبیه ساز نبرد کاملاً دقیق موجود است. در اینجا چند نکته برجسته از باندل وجود دارد که در واقع شایسته تبدیل شدن به بازی خودشان هستند:

  • بازی Walking House: نمونه اولیه یک بازی ساختمانی که در آن شما یک قلعه پیاده روی را کنترل کرده و می سازید. محیط را کاوش کنید و منابع را برای ساختن پایگاه جمع آوری کنید. مراقب دشمنانی که همه جا در کمین هستند باشید.
  • فرشته ها را خراب کن: بازی مبارزه ای ساده که در آن می توانید در حالی که زمان را کاهش می دهید صحبت کنید و به یکدیگر شلیک کنید. جهان از اشیاء تخریب پذیر تشکیل شده است.
  • پست بازی ها: یک بازی ساخت و ساز کوچک که در آن تسمه نقاله برای حمل بسته ها از طریق کارخانه می سازید. هرچه بسته های بیشتری در کانتینرها فرود آیند، امتیاز بیشتری کسب می کنید.
  • هر چیزی برای دوستانم: دسته ای از دوستان را کنترل کنید که به شما کمک می کنند در یک سطح کوتاه پر از موانع حرکت کنید.