تلویزیون 50 اینچ با طرح 25 گیگابایتی با قیمت مناسب

را تلویزیون 50 اینچ ال جی طبق مقایسه قیمت ایده آلو، در حال حاضر حداقل 449 یورو (با احتساب حمل و نقل) قیمت دارد. اگر این مقدار را از کل هزینه تعرفه کم کنید، پرداخت می کنید به طور موثر 20.65 یورو در ماه فقط برای تعرفه بنابراین شما علاوه بر تلویزیون، تعرفه را در اینجا ارزان دریافت می کنید. علاوه بر این، می توانید به راحتی هزینه تلویزیون را طی دو سال پرداخت کنید.

در o2، فقط یک تلویزیون 50 اینچی ال‌جی مجهز به همراه تعرفه «o2 Mobile M» را دریافت می‌کنید. 32.99 یورو در ماه. (پیشنهاد را در o2 مشاهده کنید). هزینه های یکباره برای پرداخت اضافی، قیمت اتصال و حمل و نقل 104.90 یورو است. محاسبه ما در زیر نشان می دهد که چرا این پیشنهاد یک معامله واقعا قوی است.

در ویدیو نحوه تشخیص یک پیشنهاد خوب برای قرارداد تلفن همراه را توضیح می دهیم:

LG 50UQ70006LB چه چیزی را ارائه می دهد؟

آیا به دنبال یک تلویزیون باکیفیت هستید و می توانید از یک قرارداد خوب تلفن همراه نیز استفاده کنید؟ سپس o2 فقط پیشنهاد مناسب را برای شما دارد. در آنجا می توانید یک تلویزیون 50 اینچی همراه با طرح تلفن همراه 10 گیگابایتی را با قیمت مناسب تهیه کنید. ما جزئیات را برای شما داریم.

o2: تلویزیون 50 اینچ ال جی با قرارداد با قیمت مناسب

محاسبه با قیمت پایین فقط در صورتی کار می کند که در پایان حداقل مدت قرارداد لغو کنید. اگر فراموش کنید، قرارداد مانند گذشته یک سال دیگر تمدید نمی شود، اما اکنون می توان ماهانه آن را لغو کرد.

جزئیات تعرفه در یک نگاه

  • شبکه: o2
  • تعرفه: موبایل ام
  • 25+ گیگابایت LTE/5G-حجم داده (حداکثر 300 مگابایت بر ثانیه)
  • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • پرداخت اقساط 36 ماهه
  • حداقل مدت 24 ماه، مهلت اطلاع رسانی 1 ماهه
  • حجم داده ها هر سال به طور خودکار افزایش می یابد 5 گیگابایت روشن (حداکثر 125 گیگابایت)

ال جی 50UQ70006LB با قرارداد تلفن همراه: به همین دلیل است که این پیشنهاد ارزشمند است

هزینه های بسته تعرفه در یک نگاه
شارژ پایه (ماهانه) 34.99 یورو
اضافه حقوق (یک بار در ابتدای قرارداد) 25 یورو
هزینه اتصال (یک بار در ابتدای قرارداد) 39.99 یورو
حمل دریایی (یک بار) 39.90 یورو
کل هزینه بعد از 24 ماه
(در صورت فسخ در پایان حداقل مدت قرارداد،
ماهانه و هزینه های یکبار اضافه شده)
944.65 یورو
ارزش دستگاه (بهترین قیمت آنلاین فعلی با توجه به idealo.de از جمله حمل و نقل) 449 یورو
تعرفه هزینه موثر (هزینه کل کمتر از ارزش دستگاه) 495.65 یورو
تعرفه هزینه موثر در ماه 20.65 یورو
پیشنهاد در o2 را مشاهده کنید

مشتریان آمازون راضی هستند و از بیش از 100 بررسی، 4.4 از 5 ستاره خوب را به آن می دهند. تلویزیون برای هرکسی که خواهان یک تلویزیون بزرگ است که در مقایسه با آن هزینه زیادی ندارد، ارزشمند است. شما یک پنل 4K دریافت می‌کنید و می‌توانید تقریباً به همه سرویس‌های استریم دسترسی داشته باشید یا آن را دانلود کنید – بنابراین تقریباً چیزی مانع از پخش جریانی عالی و لذت بردن از تلویزیون نیست.

مدل ارائه شده یک تلویزیون 50 اینچی 4K با نرخ تازه سازی 60 هرتز و پشتیبانی از HDR10 Pro و HLG است. این دستگاه از طیف ابتدایی ال‌جی می‌آید که کیفیت تصویر خوبی برای پول دارد، یک سیستم تلویزیون هوشمند آزمایش‌شده پشتیبانی گسترده از برنامه و انواع اتصالات

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

LG 50UQ7006LB به سیستم عامل webOS مجهز شده است که از طیف گسترده ای از برنامه ها و سرویس های پخش مانند Netflix و Amazon Prime Video پشتیبانی می کند. این تلویزیون دارای سه پورت HDMI و تعداد زیادی پورت USB و همچنین تعداد زیادی اتصالات دیگر است.