تلفن پیکسل کوچک گوگل می تواند پاسخگو باشد

در ویدیو: نگاهی به دستگاه های پیکسل آینده.

اپل به تازگی آیفون 14 خود را در چندین نسخه ارائه کرده است، اما نسخه کوچکی مانند آیفون 13 در آن گنجانده نشده است. بنابراین در حالی که اپل با این مفهوم خداحافظی کرده است، گوگل می‌تواند دقیقاً در این زمینه نفوذ کند. به گفته یک افشاگر، یک “Pixel Mini” ممکن است در مرحله برنامه ریزی باشد که باید با ابعاد جمع و جور و تجهیزات پرچمدار خود را تحت تاثیر قرار دهد.

برخلاف آیفون 13، آخرین گوشی اپل نیز به عنوان نسخه کوچکتر برای فروش در دسترس نیست. همانطور که یک افشاگر اکنون نشان می دهد، گوگل می تواند از این مزیت استفاده کند و روی “Pixel Mini” کار کند. اطلاعات زیادی در مورد این گوشی هوشمند مرموز وجود ندارد.

گوگل

لیکر: گوگل ممکن است روی «Pixel Mini» کار کند.

Google I/O 2022: دستگاه‌های پیکسل جدید معرفی شدند

گوگل: “Pixel Mini” به عنوان بخشی از سری Pixel 7؟

حتی فاش کننده هنوز نمی تواند با قاطعیت پاسخ دهد که دقیقاً “Pixel Mini” در مورد چیست. برخلاف Pixel 6a کمی کوچکتر، نباید یک نسخه باریک باشد، بلکه باید سخت افزاری شبیه به مدل بالا داشته باشد. از یک “گل سرسبد صفحه نمایش کوچک” گفته می شود که دارای یک صفحه نمایش تخت و یک دوربین سوراخ دار است (منبع: ایستگاه گفتگوی دیجیتال در Weibo).

در زمان گوشی‌های هوشمند بزرگ‌تر، آنچه تولیدکنندگان و مشتریان آن را «کوچک» می‌نامند، قطعاً تغییر کرده است. پیکسل 5 سال 2020 یکی از این موارد را ارائه کرد صفحه نمایش 6 اینچی مورب، شاید یک مینی پیکسل نیز بتواند به چنین اندازه ای برسد. این غیرممکن نیست، همانطور که ایسوس اخیراً با تلفن همراه گران قیمت خود Zenfone 9 ثابت کرده است. صفحه نمایش 120 هرتز 5.9 اینچ مورب ارائه می دهد.

در 6 اکتبر 2022، گوگل به رویدادی دعوت کرد که از جمله موارد دیگر، پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو را انتظار داشت. را معرفی Pixel Mini بعید تلقی می شود. اگر چنین گوشی هوشمندی بیاید، احتمالاً در اولین فرصت سال آینده.منبع