اینها بزرگترین تفاوت های تلفن های ارزان قیمت پیکسل هستند:

گوگل برای سامسونگ و شیائومی مشکل ساز شده است

گوگل ثابت کرده است که گوشی های هوشمند پیکسل می توانند در بسیاری از زمینه ها از رقبا پیشی بگیرند. دوربین یا سایر عملکردهایی که یادگیری ماشینی در آنها نقش اصلی را ایفا می کند. Pixel 7a یک گوشی هوشمند مقرون به صرفه است که بزرگترین نقطه ضعف پیکسل 6a را از بین برده است.

گوگل

گوگل پیکسل 7a مجهز به نمایشگر 90 هرتز است

از نظر بصری، پیکسل 7a به شدت بر پایه پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو استوار است. حاشیه های اطراف نمایشگر بسیار ضخیم هستند و از صفحه نمایش تخت استفاده شده است. گوگل به یکی متکی است صفحه نمایش OLED با وضوح +FHD و 90 هرتز.همچنین فعلی وجود دارد تراشه Tensor G2 و دوربین دوگانه در سمت عقب شما باید بدون زوم اپتیکال کار کنید که در محدوده قیمت طبیعی است. حسگر اثر انگشت در نمایشگر تعبیه شده است. هنوز جزئیاتی در مورد اندازه باتری در دسترس نیست. پیکسل 6a باتری 4306 میلی آمپر ساعتی دارد. بنابراین ما باید در آن منطقه حرکت کنیم.

Google Pixel 6a تقریباً در هر نقطه از آزمایش من عملکرد خوبی تا بسیار خوبی داشت. فقط صفحه نمایش 60 هرتزی مناسب نبود زیرا به وضوح عملکرد خوب را کاهش می داد. گوگل احتمالاً به انجمن گوش داده و در حال رفع مشکل پیکسل 7a است. بر اساس یک افشای جدید، تلفن همراه میان رده مقرون به صرفه در واقع به صفحه نمایش 90 هرتز مجهز شده است. که می شود صفحه نمایش به طور قابل توجهی صاف تر خواهد بود و همتراز با پیکسل 7 است که به طور قابل توجهی گران تر است.

Pixel 6a ثابت کرده است که یک گوشی میان رده عالی است و حتی گوشی های بسیار گران قیمت را شکست می دهد. از طرف دیگر نمایشگر 60 هرتزی آن را کمی عقب نگه می دارد. هنگامی که پیکسل 7a با نمایشگر 90 هرتزی عرضه شود، جایگزینی قوی برای سامسونگ گلکسی A54 یا شیائومی ردمی نوت 12 پرو پلاس خواهد شد که در یک لیگ مشابه هستند. اگرچه بدون برخی از ویژگی ها مانند شارژ سریع 120 هرتز یا 120 وات باید کار کنید، اما مزایای قابل توجهی در زمینه دوربین و نرم افزار خواهید داشت. Pixel 7a یک نکته واقعی داخلی گوشی هوشمند خواهد بود.