تلفن همراه + هدفون + تعرفه 15 گیگابایتی با قیمت مناسب

ویدئو: چگونه بفهمیم تعرفه ارزان است یا نه:

همچنین ارزان: شیائومی ردمی نوت 11

قابل توجه طرفداران شیائومی: در Curved می توانید گوشی اندرویدی بسیار مجهز Redmi Note 11 Pro را به همراه تعرفه Redmi Buds 3 و 15 گیگابایتی با قیمت بسیار پایین تهیه کنید. ما تمام هزینه ها را محاسبه کردیم و نشان دادیم که چرا معامله ارزش آن را دارد.

شیائومی ردمی نوت 11 پرو با تعرفه ارزان در Curved

در اینجا تمام شباهت ها و تفاوت های گوشی های هوشمند جدید شیائومی ردمی نوت 11 را بیابید.

شیائومی با Redmi Note 11 Pro 5G یک گوشی هوشمند شیک با نسبت قیمت به عملکرد عالی ارائه کرد. در Curved می‌توانید خوراک گوشی‌های هوشمند شامل تعرفه را با قیمتی بسیار پایین دریافت کنید. برای 17.99 یورو در ماه در کنار تلفن همراه نیز وجود دارد Redmi Buds 2 هدفون بلوتوث و نرخ ثابت تمام شبکه/پیامک 15 گیگابایت کمک هزینه داده (به پیشنهاد در Curved مراجعه کنید). هزینه های یک بار فقط 5.99 یورو (پرداخت اضافی به اضافه حمل و نقل) است، هیچ هزینه ای برای اتصال وجود ندارد. یک معامله برتر مطلق برای هر کسی که به دنبال یک گوشی هوشمند اندرویدی بسیار مجهز شامل تعرفه است و نمی خواهد برای آن هزینه زیادی بپردازد.

که شیائومی ردمی نوت 11 پرو 5G با 128 و 6 گیگابایت رم طبق مقایسه قیمت ایده‌آلو، در حال حاضر حداقل 280 یورو قیمت دارد، برای Redmi Buds 3 حدود 30 یورو هزینه دارد. اگر این مبالغ را از مجموع هزینه ها در مدت حداقل 24 کم کنید، 127.75 یورو برای تعرفه باقی می ماند. متناظر 5.32 یورو در ماه – قیمت بسیار پایین برای Allnet/SMS با نرخ ثابت با 15 گیگابایت حجم داده. برای مقایسه: بدون تلفن همراه، تعرفه 14.99 یورو در ماه هزینه دارد.

جزئیات تعرفه در یک نگاه:

  • تعرفه: آبی Allnet Plus
  • شبکه: o2
  • 15 گیگابایت حجم داده LTE (حداکثر 25 مگابایت بر ثانیه)
  • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • حداقل مدت 24 ماه، مهلت اطلاع رسانی 1 ماهه

بسته نرم افزاری شیائومی در Curved: به همین دلیل است که این پیشنهاد ارزشش را دارد

هزینه های بسته تعرفه در یک نگاه
شارژ پایه
(ماهانه)
17.99 یورو
اضافه حقوق
(یک بار در ابتدای قرارداد)
1 یورو
هزینه اتصال
(یک بار در ابتدای قرارداد)
0 یورو
حمل دریایی
(یک بار)
4.99 یورو
کل هزینه بعد از 24 ماه
(در صورت فسخ در پایان حداقل مدت قرارداد،
ماهانه و هزینه های یکبار اضافه شده)
437.75 یورو
ارزش دستگاه
(بهترین قیمت آنلاین فعلی با توجه به idealo.de)
280 یورو (تلفن همراه) + 30 یورو (جوانه)
تعرفه هزینه موثر
(هزینه کل کمتر از ارزش دستگاه)
127.75 یورو
تعرفه هزینه موثر در ماه 5.32 یورو
به پیشنهاد در Curved.de

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع محاسبه با قیمت پایین فقط در صورتی کار می کند که در پایان حداقل مدت قرارداد لغو کنید. اگر این را فراموش کنید، قرارداد تا یک سال دیگر تمدید نمی شود، اما می توان ماهانه آن را لغو کرد.

اگر یک گوشی هوشمند با عملکرد کمتر برای شما کافی است و حتی باید ارزان تر باشد، ما یک گوشی معمولی را توصیه می کنیم شیائومی ردمی نوت 11. این نیز با Curved در بسته تعرفه موجود است، اما فقط با 10 گیگابایت حجم داده برای 11.99 یورو در ماه (پیشنهاد را در Curved ببینید). همچنین یک پیشنهاد بسیار ارزان است، اما مدل Pro، از جمله، دارای صفحه نمایش بهتر، پردازنده قوی تر و دوربین با وضوح بالاتر است.

به پیشنهاد Redmi Note 11 در Curved