اگر در حال حاضر به دنبال یک گوشی هوشمند ارزان قیمت اما خوب سامسونگ هستید، پس باید نگاهی به Lidl بیندازید. در شعب تخفیفان گلکسی A13 با باتری بزرگ با قیمتی بسیار جذاب به فروش می رسد.

Lidl سامسونگ گلکسی A13 را به قیمت 139 یورو به فروش می رساند

گوشی‌های هوشمند ارزان‌قیمت سامسونگ در سال‌های اخیر بهتر و بهتر شده‌اند و اکنون اگر خواسته‌های زیادی ندارید و می‌خواهید در هزینه خود صرفه‌جویی کنید، همه نیازها را برآورده می‌کنند. گلکسی A13 که از Lidl در دسترس است، دقیقاً چنین گوشی هوشمندی است از 4 آگوست فقط 139 یورو فروخته می شود (به Lidl نگاه کنید). این یک پیشنهاد محلی در شعب Lidl است.

در Lidl، سامسونگ گلکسی A13 با قیمتی مقرون به صرفه به فروش می رسد. (منبع تصویر: GIGA)

قیمت 139 یورو برای سامسونگ گلکسی A13 بسیار عالی است. در آمازون، در حال حاضر باید حدود 160 یورو بپردازید (به آمازون نگاه کنید). زحل حتی می‌خواهد کمی بیشتر با 165 یورو داشته باشد (به زحل مراجعه کنید). بنابراین Lidl به وضوح همه خرده فروشان را در اینجا شکست می دهد. بر این اساس، گوشی هوشمند می تواند به سرعت از بین برود. ما فرض می کنیم که اینطور است مثل همیشه، فقط تعداد محدودی گوشی هوشمند در هر شعبه خواهد داد.

آنچه باید در مورد Lidl بدانید:

سامسونگ گلکسی A13 برای چیست؟

سامسونگ گلکسی A13 یک گوشی هوشمند سطح پایه قوی است، اما ویژگی های بیشتر یک تلفن همراه میان رده را دارد. با قیمت 140 یورو، در غیر این صورت هیچ وضوح FHD یا دوربین 50 مگاپیکسلی وجود ندارد. اما تلفن همراه سامسونگ آن را دارد و عکس‌ها حتی قابل استفاده هستند. حسگر اثر انگشت نیز برای ورود سریع وجود دارد. البته از دیگر ویژگی های آن می توان به باتری بزرگ 5000 میلی آمپر ساعتی اشاره کرد که کارکرد طولانی مدت را تضمین می کند. حافظه داخلی 64 گیگابایتی با استفاده از کارت microSD قابل افزایش است. در آمازون به Samsung Galaxy A13 4.1 از 5 ستاره می دهد. در مجموع، یک تلفن همراه محکم با قیمت پایین.