اگرچه سامسونگ قبلاً گوشی‌های هوشمند اندرویدی زیادی را روانه بازار کرده است، اما احتمالاً هنوز جایی برای چنین مدلی وجود دارد. با گلکسی M13، این شرکت یک مدل بسیار خاص ارائه کرده است که تنها به صورت تغییر یافته در دسترس ما خواهد بود.

سامسونگ الکترونیکس

سامسونگ گلکسی M13 با باتری 6000 میلی آمپر ساعتی

به نظر می رسد سامسونگ بیشتر و بیشتر به سمت شیائومی گرایش پیدا کرده است که بسته به منطقه، گوشی های هوشمند مختلفی را با همین نام روانه بازار می کند. این همان چیزی است که در گلکسی M13 اتفاق افتاد. این گوشی هوشمند با 4 گیگابایت رم و باتری 5000 میلی آمپر ساعتی به زودی با قیمت 189 یورو در دسترس ما قرار خواهد گرفت (به آمازون مراجعه کنید). در هند، گلکسی M13 با همین نام مشترک است اما مجهزتر است. در آنجا یعنی تا 12 گیگابایت رم و باتری 6000 میلی آمپر ساعتی. اینها همچنین دو ویژگی فنی مهم هستند که با هم تفاوت دارند (منبع: سامسونگ).

در غیر این صورت سامسونگ برای این کار دارد گلکسی M13 هندی طراحی کمی متفاوت را انتخاب کردکه بیشتر بر اساس Galaxy S22 Ultra (تست) به دلیل دوربین است. Galaxy M13 ما بیشتر در جهت Galaxy A53 است. معلوم نیست چرا سامسونگ این دو اسمارت فون را متفاوت با نام یکسان تجهیز می کند و چرا نسخه بدتر را در آلمان دریافت می کنیم. در هند، تلفن همراه حتی کمی کمتر و معادل 150 یورو قیمت دارد. بنابراین ما بیشتر هزینه می کنیم و کمتر برای آن می گیریم.

گوشی های جدید کلاس A سامسونگ:

Samsung Galaxy A53 5G و A33 5G: برجسته ارائه شده است

آیا در حال حاضر بیشتر در معرض محرومیت هستیم؟

اساسا، ما هر سال با گوشی های هوشمند S کلاس متوجه آن می شویم. در حالی که ایالات متحده و در عین حال کشور اصلی کره جنوبی پردازنده های بهتری را در تلفن های همراه رده بالا دریافت می کنند، سایر تجهیزات اکنون می توانند بدتر و هزینه بیشتری داشته باشند. ما امیدواریم که به این نتیجه نرسد، اما ما وضعیت را زیر نظر خواهیم داشت. گلکسی M13 باید در همه بازارها یکسان باشد و در مورد ما بدتر نباشد. بیایید امیدوار باشیم که این یک استثنا باقی بماند. با گلکسی S23، سامسونگ همچنین می خواهد پردازنده بهتری را برای تغییر در اختیار ما قرار دهد.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.