تلفن‌های همراه سامسونگ را سریع‌تر کنید: تغییر یک تنظیم کافی است

برای این کار باید به صورت زیر عمل کنید:

  1. ایده ها
  2. کمک ورودی
  3. بهبود دید
  4. انیمیشن ها را حذف کنید

گوشی های هوشمند سامسونگ بسیار محبوب هستند و میلیون ها نفر به فروش می رسند. اما همه تلفن های همراه واقعاً نرم کار نمی کنند. تکان‌ها و تاخیرهای غیرضروری روی سطح، لذت گوشی هوشمند را کمی کاهش می‌دهد. اما تنها با یک تنظیم می توانید عملکرد را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

سامسونگ الکترونیکس

گوشی هوشمند سامسونگ خود را سریعتر کنید

اگر این تنظیمات را فعال کنید، انیمیشن های گوشی سامسونگ شما به طور کامل غیرفعال می شوند. بلافاصله متوجه خواهید شد. مهم نیست که به عقب برگردید، یک برنامه را ببندید، دوربین را باز کنید یا دکمه شاتر را هنگام عکس گرفتن فشار دهید. انیمیشن ها از بین رفته اند و همه چیز فورا اتفاق می افتد. این به طور قابل توجهی عملکرد را افزایش می دهد اما شما همچنین باید به آن عادت کنید. از آنجا که انیمیشن از دست رفته است، به خصوص زمانی که در دوربین فعال می شود. اما هرگز تلفن همراه خود را اینقدر تند تند تجربه نکرده اید.منبع

شما به سادگی می توانید انیمیشن ها را خاموش کنید. بنابراین اگر یکی از گوشی‌های هوشمند سامسونگ را دارید که انیمیشن‌ها به راحتی اجرا نمی‌شوند، می‌توانید از آن برای افزایش عملکرد استفاده کنید.

چگونه گوشی سامسونگ خود را تشخیص دهیم:

انیمیشن ها را در گوشی های سامسونگ خاموش کنید

هر کسی که یک گوشی هوشمند سامسونگ بخرد در واقع انتظار دارد که دستگاه به سرعت و روان کار کند. حتی با سریع‌ترین گوشی‌های هوشمند برتر، دیده شده است که همیشه اینطور نیست – اگرچه عملکرد در واقع باید کافی باشد. اگر نمی‌خواهید منتظر به‌روزرسانی نرم‌افزاری سامسونگ باشید که مشکلات عملکردی را برطرف می‌کند، یا مدل قدیمی‌تری دارید که معمولاً در جاده سریع نیست، می‌توانید یک تنظیم را تغییر دهید و در نتیجه عملکرد را افزایش می دهد.

مشکل گوشی های هوشمند سامسونگ انیمیشن ها هستند. اگر نرم افزار به درستی کار کند، گوشی هوشمند در واقع به راحتی کار می کند. با این حال، هر از گاهی اینطور نیست و سپس انیمیشن های تند و سریع تصویری غیرجذاب ایجاد می کنند. من در حال حاضر متوجه این موضوع در گلکسی A54 هستم. اگرچه عملکرد باید وجود داشته باشد، اما به دلیل انیمیشن های ناهموار هنگام بستن یا باز کردن برنامه ها، جابجایی بین محتوا و غیره، گوشی هوشمند کمی ضعیف است. راه حلی برای این وجود دارد.