تغییر بزرگ در Prime Video: آمازون کارهای کوتاهی از آن انجام می دهد

زبان ها:انگلیسی آلمانی

یکی از مزایای داشتن یک برنامه اختصاصی برای محتوای ورزشی واضح است: اگر می خواهید ورزش تماشا کنید، می توانید آن را در آنجا پیدا کنید. اگر به دنبال سریال، فیلم یا مستند هستید، آنها را در مکان شناخته شده پیدا خواهید کرد. بنابراین می تواند نمایش مطالب واضح تر، بهبود تجربه مشتری

گران برای طرفداران ورزش: آیا آمازون به زودی دو بار جمع آوری می کند؟

رهایی:2017/08/28

پرایم ویدیو بدون ورزش: آمازون باید برنامه خود را برای فوتبال و موارد مشابه برنامه ریزی کند

آمازون احتمالاً علاقه مند به بازیابی بخشی از پول خرج شده است و حقوق پخش آن گران است. ارائه دهنده آلمانی DAZN یک مثال ارائه می دهد. قیمت ماهانه آنجا در سال گذشته دو برابر شد. آمازون اخیراً حقوق برخی از بازی های یوفا را تا سال 2027 تضمین کرده است. DAZN در اینجا یک رقیب مستقیم است. اینکه آیا واقعاً برای طرفداران ورزش در آمازون گران‌تر خواهد بود، هنوز باز است.منبع

پورتال فناوری و کسب و کار اطلاعات در مورد برنامه های مربوطه گزارش می دهد. به گفته منابع داخلی، آمازون در حال بحث در مورد جدا کردن محتوای ورزشی از بقیه پیشنهادات استریمینگ است. ظاهراً برای فوتبال و امثال اینها می خواهید برنامه جدا شده به شروع بیاورد. با این حال، جزئیات هنوز پراکنده است. حتی مطمئن نیست که این اتفاق بیفتد.

مطمئن نیستید که Prime Video برای شما مناسب است؟ مقایسه جریان ما به شما کمک می کند تصمیم بگیرید:

همراه با نتفلیکس، آمازون در خط مقدم خدمات پخش جهانی قرار دارد. در آلمان، Prime Video معمولاً حتی با رهبر بازار جهانی نتفلیکس هم تراز است. مهمتر از همه، آمازون می خواهد با بخشی از پیشنهاد پخش جریانی، خود را از این رقابت متمایز کند: شرکت سفارش آنلاین پستی همیشه آن را ارائه می دهد. تاکید بیشتر بر پخش های ورزشی آنها حتی می توانند به زودی برنامه خود را داشته باشند.

همراه با نتفلیکس، Prime Video محبوب ترین سرویس پخش جریانی در آلمان است. اما ظاهرا آمازون قصد دارد این پیشنهاد را به طور کامل اصلاح کند. برای طرفداران ورزش، این یک تغییر شدید است که می تواند هزینه زیادی داشته باشد.