اگر می خواهید شبکه 5G Vodafone را آزمایش کنید، در حال حاضر می توانید این کار را به مدت 12 هفته رایگان انجام دهید. اپراتور شبکه برای تعرفه پیش پرداخت «CallYa Digital» 60 یورو اعتبار به شما می دهد. این به شما این امکان را می دهد که به مدت 12 هفته کامل با سرعت 500 مگابیت بر ثانیه تماس بگیرید، پیام های متنی ارسال کنید و وب گردی کنید. ما تمام جزئیات کمپین را فاش می کنیم.

Vodafone CallYa Digital: اعتبار 60 یورویی دریافت کنید – این روش کار می کند

در حال حاضر می توانید به مدت 12 هفته به صورت کاملا رایگان از تعرفه پیش پرداخت دیجیتالی وودافون “CallYa Digital” استفاده کنید. Vodafone به شما اعتبار 60 یورو می دهد. به سادگی کد کوپن را وارد کنید SUMMER60 در فرآیند سفارش در صفحه ارتقاء آ.

تعرفه تلفن همراه پیش پرداخت CallYa Digital از Vodafone نوید حداکثر انعطاف پذیری را با قیمت ثابت پایین می دهد: برای 20 یورو به مدت چهار هفته، نرخ ثابت تمام شبکه و پیامک و 15 گیگابایت حجم داده LTE/5G با حداکثر 500 مگابیت بر ثانیه دریافت می کنید. Vodafone نه تنها اینترنت موبایل بسیار سریع را با قیمت منصفانه به مشتریان خود ارائه می دهد، بلکه حداکثر انعطاف پذیری را نیز ارائه می دهد. تعهد قراردادی وجود ندارد. همچنین می‌توانید تعرفه را در هر زمان در پایان یک دوره صورت‌حساب تا 15 ماه متوقف کنید و در دسترس باقی بمانید.

مزایای تعرفه در یک نگاه:

  • شبکه: Vodafone
  • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
  • 15 گیگابایت LTE/5G-حجم داده تا 500 مگابیت بر ثانیه
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • 20 یورو به مدت چهار هفته
  • 60 یورو اعتبار: کد کوپن SUMMER60 در فرآیند سفارش وارد کنید
  • 10 یورو هنگامی که شماره تلفن خود را با خود می برید، اعتبار اولیه اضافی اضافه کنید
  • پیشنهاد معتبر تا 2022/08/08

Vodafone CallYa Digital 12 هفته رایگان: آیا چیزی وجود دارد؟

این تبلیغات واقعا عالی است، اما فقط برای چند هفته معتبر است و Vodafone می تواند آن را از قبل در هر زمانی پایان دهد. هر کس علاقه مند است نباید زیاد درنگ کند. از آنجایی که این یک تعرفه پیش پرداخت است که می توان آن را در هر زمان لغو کرد، به هر حال ریسک نمی کنید. البته قبل از رزرو باید به نکات زیر توجه کنید:

  • هیچ بررسی اعتباری وجود ندارد، اما هنگام رزرو تعرفه باید مشخصات بانکی خود را ارائه دهید، حتی اگر فقط می خواهید از 12 هفته رایگان استفاده کنید. اگرچه CallYa Digital هنوز یک تعرفه از پیش پرداخت شده است، قیمت پایه آن بدهکار است با بدهی مستقیم. این مزیت را دارد که مجبور نیستید به طور فعال اعتبار خود را افزایش دهید.
  • همانطور که از نام آن پیداست، CallYa Digital یکی است تعرفه صرفا دیجیتال. خدمات مشتری تلفنی وجود ندارد، فقط امکان تماس با ارائه دهنده از طریق برنامه MeinVodafone، WhatsApp یا چت سرویس Vodafone وجود دارد.

اگر مشکلی با آن ندارید، یک نرخ ثابت تمام شبکه و 15 گیگابایت در شبکه بسیار سریع و توسعه‌یافته Vodafone به مدت 12 هفته کاملاً رایگان و بدون حداقل مدت دریافت می‌کنید.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.