از زمان گلکسی اس 21 سامسونگ، ضمانت بروزرسانی پنج ساله وجود دارد. اما این نیز به این معنی است که پیرتر است مدل هایی مانند Galaxy S20، Galaxy A51 یا Galaxy Tab S7، که در واقع به خوبی با نرم افزار جدید هماهنگ می شود، دیگر به روز رسانی اندروید 14 را دریافت نخواهد کرد. این بدان معنا نیست که گوشی های هوشمند و تبلت ها در این صورت بی فایده خواهند بود. آنها همچنان می توانند مورد استفاده قرار گیرند زیرا هنوز به روز رسانی های امنیتی وجود دارد. اما دیگر ویژگی جدیدی برای این مدل ها وجود نخواهد داشت. این حیف است، به خصوص برای تبلت ها، زیرا بسیاری از چیزهای جدید از اندروید 14 به بعد ادغام خواهند شد.

همانند سال گذشته، سامسونگ می خواهد با اندروید 14 و One UI 6.0 اطمینان حاصل کند که نرم افزار جدید روی سخت افزار میان رده نیز به خوبی کار می کند. علاوه بر این، سامسونگ نیز باید حداقل در کره جنوبی یکی داشته باشد تست نرم افزار جدید در گلکسی S21 قدیمی برنامه ریزی. مدل‌های سری گلکسی اس 21 نیز باید به‌روزرسانی را دریافت کنند، اما اینکه سامسونگ اکنون چنین مدل‌های قدیمی را از قبل آزمایش می‌کند، جدید است. اساساً سامسونگ تضمین می کند که نرم افزار جدید تقریباً در همه مدل ها به درستی اجرا می شود.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.