تسلا مدل 3 با قیمت مناسب

هزینه اشتراک خالص:

  • قیمت ماهانه: 12× 649 یورو
  • هزینه ارسال: 0 یورو
  • کل هزینه ها بعد از 12 ماه: 7788 یورو
هزینه های زیر را نیز متحمل خواهید شد:

مانند همه خودروها، برد تا حد زیادی به سبک رانندگی بستگی دارد – با این حال، مدل 3 از طریق دستگاه داخلی بازی می کند. باتری 60 کیلووات ساعت با 491 کیلومتر طبق WLTP در خط مقدم قرار دارد. این بدان معناست که این خودرو برای سفرهای منظم و طولانی در بزرگراه بدون شارژ اضافی نیز مناسب است. اگر باتری باید کاملاً خالی شود، خودرو را نیز می توان با سرعت خاصی همراه کرد – به شرطی که ایستگاه شارژ مناسب وجود داشته باشد. شارژ مجدد تا 250 کیلو وات. پس از آن شارژ باتری از 10 تا 80 درصد تقریباً طول می کشد. 27 دقیقه.

  • درایو: برقی
  • گیربکس: اتوماتیک
  • بدنه: 5 در
  • قدرت: 239 کیلووات (325 اسب بخار)
  • برد: 491 کیلومتر (WLTP) با باتری 60 کیلووات ساعت
  • لیست قیمت: 49110 یورو
  • موجود از 05.12.2022

هزینه های اشتراک خالص کافی نیست. خود قرارداد شامل هزینه‌های مالیات خودرو، بیمه، نگهداری، GEZ، فرسودگی عادی، بازرسی و ثبت نام می‌شود. فقط باید هزینه شارژ خودرو را خودتان پرداخت کنید. هر کسی که از کیلومتر فراتر رود، 0.21 یورو به ازای هر کیلومتر اضافی پرداخت می کند. همچنین اگر وسیله نقلیه را در یک مکان خاص پیاده نکنید، 199 یورو هزینه جمع آوری بازگشت وجود دارد.

تسلا مدل 3 به عنوان سدان سایز متوسط طراحی شده تا برای مخاطبان گسترده ای جذاب باشد و برای افراد متوسط ​​نیز مقرون به صرفه است. تسلا از یک خودروی اسپرت بدون آلایندگی با برد طولانی صحبت می کند. شما می خواهید مشتریان را با “فناوری پیشرفته ای که سطح بالایی از استفاده روزمره را ارائه می دهد” جذب کنید. به نظر می رسد که این مفهوم کارآمد باشد، چرا که تسلا توانست در سال 2021 بیش از 140000 مدل 3 را به تنهایی در اروپا بفروشد و در نتیجه صدرنشین ثبت نام خودروهای الکتریکی جدید را فتح کند. به عنوان یک ستاره در کلاس e-middle، مدل 3 با طراحی مینیمالیستی، راحتی زیاد و برد طولانی امتیاز کسب می کند..

آیا به دنبال یک خودروی کاملا الکتریکی هستید و نمی خواهید نگران مواردی مانند بیمه، فرسودگی، نگهداری و ثبت نام باشید؟ پس این پیشنهاد فین را از دست ندهید: می توانید تسلا مدل 3 را با اشتراک خودرو از 649 یورو در ماه دریافت کنید. در اینجا شما تمام جزئیات را دریافت می کنید.

اشتراک تسلا مدل 3: همه چیز به جز شارژ

اگر به دنبال یکی هستید سدان سایز متوسط و فقط منتظر یک پیشنهاد خوب هستید، باید به فین بروید. ایناهاش محدوده استاندارد تسلا مدل 3 در اشتراک خودرو با حداکثر 12000 کیلومتر در سال به قیمت ماهانه 649 یورو (به پیشنهاد در فین مراجعه کنید). اشتراک خودرو به مدت 12 ماه اجرا می شود و تمام هزینه ها به جز شارژ خودرو را شامل می شود. نکته ویژه در مورد این پیشنهاد: ماشین است در حال حاضر در دسامبر موجود است و حتی به راحتی در منزل شما تحویل داده می شود. در حال حاضر می توانید نسخه ای با عملکرد بیشتر و برد بهبود یافته (محدوده بلند) را دریافت کنید 699 یورو در ماه.

اشتراک خودرو: مدل 3 در یک نگاه

تسلا 3 به طور مستقل درایو می شود (ویدیوی سازنده)

اشتراک در ماشین برقی: حسابداری هزینه

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع