رئیس تسلا در حال حاضر عطر خود را در توییتر تبلیغ می کند:

اسمش “موی سوخته” هست و هست اولین عطر ماسک. این عطر با نامی خاص – و امیدواریم که نام مشخصه آن نباشد – توسط شرکت Boring ارائه شده است. این شرکت همچنین در حال کار بر روی Hyperloop است و در سال 2018 با یک شعله افکن خبرساز شد.

اگر عطر مشک می خواهید باید 104.95 یورو روی میز بگذارد. اما چیزی بیشتر از نام و بطری “موی سوخته” شناخته شده نیست. حتی مقدار پر شدن آن در صفحه محصول نشان داده نشده است، نه اینکه به بوی واقعی اشاره کنیم. بنابراین در اینجا شما یک خوک را در یک پوک می خرید. این عطر قرار است در سه ماهه اول سال 2023 تحویل شود.

ایلان ماسک یک جک واقعی از همه حرفه هاست و چوب های زیادی در آتش دارد:

تسلا مدل Y محبوب ترین خودرو در آلمان

آیا او واقعاً جدی است؟ شما هرگز نمی توانید در مورد ایلان ماسک مطمئن باشید. این میلیاردر عجیب و غریب به خاطر حس شوخ طبعی عجیب و غریبش که گاهی اوقات می تواند بسیار آزاردهنده باشد، شناخته شده است. اخیراً، بیل گیتس، بنیانگذار مایکروسافت، هدف تمسخر قرار گرفت. حتی با وجود آخرین محصول ماسک، ممکن است در ابتدا فکر کنید که این یک فریب است، اما به اندازه یک تسلا مدل 3 واقعی است.

ایلان ماسک عطر خود را عرضه می کند

عطر ایلان ماسک (منبع تصویر: شرکت بورینگ)

ایلان ماسک یکی از بزرگترین رویاپردازان زمان ماست. اما این بازیکن 51 ساله اغلب هزینه های گزافی برای نبوغ فنی خود می پردازد. برای مثال، اگر توانایی خرید تسلا را ندارید، اکنون می توانید از آخرین محصول ماسک استفاده کنید. با قیمت 104.95 یورو، این فقط کسری از خودروهای الکترونیکی شیک هزینه دارد – و مستقیماً روی بدنه اعمال می شود.

ایلان ماسک: پرتره ای از رئیس تسلا

حتی اگر عطر «موهای سوخته» موفقیت آمیز باشد، تسلا باید نان و کره ایلان ماسک باقی بماند. این سازنده خودروهای الکترونیکی در حال حاضر از یک رکورد به رکورد دیگر می رود و اخیراً توانست خود را به بالای لیست ثبت نام در آلمان برساند. هیچ خودروی دیگری در ماه سپتامبر بیشتر ثبت نشده است، حتی سگ‌های برتر مانند فولکس‌واگن، مرسدس یا فورد در اینجا در مضیقه هستند.