ترسناک RPG Dredge کاملاً غوطه ور است

Dredge: تریلر نینتندو سوییچ

لایروبی آنقدر جوی است که زیر پوست شما می رود

آیا نام Dredge را شنیده اید؟ نه؟ سپس زمان آن فرا می رسد: ما مجاز به آزمایش RPG ترسناک کاملاً جدید هستیم و از فضای تاریک آن و تعادل هیجان انگیز بین وحشت و ماهیگیری آرام کاملاً خوشحالیم.

بستر، زمینه:ویندوز XP، ویندوز ویستا، ویندوز 7، ویندوز، ویندوز 2000

در رد پای یک ماهیگیر بدخلق، قایق خود را به سمت بندرگاه یک شهر کوچک جزیره ای هدایت می کنید. همانطور که تاریکی بر دریای وسیع فرود می آید، تنها با نورهای بنفش عجیب و غریب شکسته می شود. شما باید در شب مراقب باشید، مردم شهر آن را برای شما توضیح می دهند. تصادفات ممکن است در شب اتفاق بیفتد. آخرین ماهیگیر منطقه چه شد؟ اوه، او در نهایت ناپدید شد. همه خوشحالند که اکنون اینجا هستید: هر چه باشد، اگر نمونه های صید شده خود را بفروشید، بازار داخلی را تقویت خواهید کرد.

مجوز:نرم افزار رایگان

Dredge Deluxe Edition – [Switch]

Dredge صحنه‌های اکشن پرتاب نمی‌کند، اما برای من احساس می‌شود آرامش بخش و در عین حال ناراحت کننده در: بیشتر و بیشتر با NPC ها و هیولاهای عجیب و غریب روبرو می شوید، بیشتر و بیشتر مجبور می شوید در شب رانندگی کنید – یکی نشانگر وحشت در بالای قطب نما به شما نشان می دهد که کاپیتان شما چقدر ترسیده است. مه بنفش شما را تعقیب می کند، کشتی های ارواح غرش می کنند و اگر بیش از حد به خودتان فشار بیاورید، برای جلوگیری از توهم باید مدتی در بندر بخوابید. لاوکرافت در اینجا نیز سلام می فرستد.

به سمت اولین بندر در Dredge می روید - و درست قبل از شب، اولین نورهای بنفش در افق ظاهر می شوند.  (منبع تصویر: Team17)
به سمت اولین بندر در Dredge می روید – و درست قبل از شب، اولین نورهای بنفش در افق ظاهر می شوند. (منبع تصویر: Team17)

وحشت به آرامی می آید، اما می آید

Dredge با هم بازی می کند وحشت کیهانی لاوکرافت، که همیشه بی سر و صدا در کتاب های نویسنده ترسناک می خزد و در پایان فراموش نشدنی است. این همان چیزی است که در بازی Dredge احساس می شود: شما کشتی خود را به سمت چیزی بزرگ و وحشتناک هدایت می کنید، حتی اگر نمی توانید آن را ببینید. اگرچه شما هم در ابتدا متوجه آن نشدید. شما باید در بازی بفهمید که آیا کل ماجرا به خوبی به پایان می رسد.

این ماهی فروش در Dredge ماهی جهش یافته را بیشتر دوست دارد.  (منبع تصویر: Team17)
این ماهی فروش در Dredge ماهی جهش یافته را بیشتر دوست دارد. (منبع تصویر: Team17)

در هر صورت: طرفداران بازی‌های مستقل آرام که می‌خواهند وارد عرصه‌های شبح‌آمیز نیز شوند، به جای درستی در Dredge آمده‌اند. برای من اکنون یکی از بهترین بازی‌های جهان لاوکرفت است.

Dredge Deluxe Edition - [Switch]

نسخه:2.10.91.91

پشت گرافیک زیبای Dredge یک نقش آفرینی ترسناک Lovecraft، که آنتن های لغزنده اش به شکلی حساس زیر پوست شما می خزند. با سرعت آهسته سوزاندن، ابتدا یاد می گیرید که از بت های اطراف خود لذت ببرید، کشتی خود را تعمیر کنید و با دورهای بزرگتر منطقه را کاوش کنید. اسرار در هر گوشه ای از جزیره در انتظارند: ماهی های جدید، کشتی های غرق شده قدیمی و در نهایت سنگ های درخشان عجیبکه می خواهید لمس کنید

به طور کلی، Dredge واقعاً من را تحت تأثیر قرار داد. توسعه دهنده Black Salt Games ظرافتی را در گیم پلی بازی نشان داده است که آن را تا انتها راضی کننده و سرگرم کننده نگه می دارد. اما اگر در زمانی دیگر نمی‌خواهید ماهی بگیرید، کاملاً ممکن است روی داستان تمرکز کنید و از ارتقای نهایی کشتی صرفنظر کنید.