ترافیک خودروهای الکترونیکی تمام شده است؟ اشکودا می خواهد مدل های موفقی را واقعاً پاها بسازد

اشکودا در حال حاضر بر روی ساخت Enyaq iV کار می کند محدودیت ظرفیت 420 تا 425 خودروی الکترونیکی در روز ترک کارخانه در جمهوری چک. یک سال قبل، طبق گفته ادیسون مدیا، تنها 370 قطعه خوب امکان پذیر بود. در نیمه دوم سال 2023، Schnake ادامه می دهد، یکی می خواهد افزایش به 500 قطعه در روز. سپس اشکودا ارقام تولید پنج رقمی واضحی را در ماه ایجاد می کند.

زمان انتظار طولانی اخیراً به بخشی از زندگی روزمره خریداران خودرو تبدیل شده است. در حالی که وضعیت برای بسیاری از سازندگان مدت‌هاست بهبود یافته است، اشکودا هنوز با لیست انتظار طولانی برای Stromer محبوب خود دست و پنجه نرم می‌کند. اما این مشکل اکنون در حال رسیدگی است.

اشکودا حرکت می کند: ماشین الکتریکی محبوب سریعتر ساخته می شود

رقابت چین نیز به گروه فولکس واگن مربوط می شود:

پرچمدار اشکودا: Enyaq Coupé RS iV تقریباً هیچ نقطه ضعفی ندارد

این واقعیت که Enyaq iV اشکودا چنین تقاضای بالایی دارد، تنها در نگاه اول تعجب آور است: این خودروی الکتریکی از زمان عرضه آن در داخل به عنوان یکی از برجسته ترین محصولات گروه فولکس واگن در نظر گرفته شده است. نسخه کوپه که اکنون در دسترس است نیز با استقبال خوبی مواجه شده است.

همینطور اشکودا: در حال حاضر، دوره انتظار برای خودروی الکترونیکی محبوب Enyaq iV بین 15 تا 18 ماهگیهمانطور که Karsten Schnacke، عضو هیئت مدیره مسئول خرید در Skoda، در مصاحبه ای تایید کرد (منبع: Edison Media). شرایط برای ماه ها تغییر نکرده است، اما هیئت مدیره قول بهبود سریع را می دهد: آنها “به کار فشرده در مورد ادامه می دهند. تا این زمان های تحویل به میزان قابل توجهی کوتاه شود.»

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

اما دقیقا به چه معنی است؟ Schnake ادامه می‌دهد: «ما اکنون شروع به گسترش مجدد ظرفیت Enyaq iV کرده‌ایم، زیرا دفترچه‌های سفارش پر است و می‌خواهیم سفارش‌های مشتریان موجود را در سریع‌ترین زمان ممکن پردازش کنیم.

هرکسی که در طول سال های همه گیر یک ماشین خریده باشد، همچنان می تواند منتظر آن باشد. تقاضای بالا با مشکلات تحویل نه تنها، بلکه به ویژه در صنعت خودرو همراه است لیست های انتظار طولانی اجرا کردن اگرچه بسیاری از تولیدکنندگان اکنون دوباره سریعتر تحویل می دهند، اما هنوز باید سفارشات عقب افتاده را پردازش کنند.

پر کردن باتری خودروهای الکترونیکی که علاوه بر هزینه های بالای ذخیره سازی برق، برای بسیاری از تولیدکنندگان دردسر ایجاد کرده است، اکنون در اشکودا امن تلقی می شود – حتی اگر تعداد تولیدات افزایش یابد. از جمله موارد دیگر، اتصالات شارژ در حال حاضر تعیین کننده تر هستند. یک سال پیش، تولید باید به طور کامل در نتیجه جنگ اوکراین متوقف می شد.

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA