تایید رسمی: تلفن همراه ویژه شیائومی به زودی عرضه می شود

شیائومی 13 پرو در حال حاضر برترین گوشی هوشمند است:

شیائومی 13 اولترا کی به اروپا می آید؟

بنابراین تاریخ معرفی شیائومی 13 اولترا می تواند 17 آوریل باشد. راه اندازی بازار باید مدت کوتاهی بعد باشد. اما این بدان معنا نیست که این گوشی هوشمند همزمان به اروپا خواهد آمد. معمولاً دو تا چهار ماه طول می کشد تا ما نیز بتوانیم از جدیدترین سخت افزار شیائومی لذت ببریم. بنابراین بسیار هیجان انگیز باقی می ماند. ما بسیار هیجان زده هستیم که ببینیم واقعاً چه چیزی در انتظار ما با Xiaomi 13 Ultra است.

تمرکز حتی بیشتر بر روی همکاری با لایکا و دوربین جدید خواهد بود. بنابراین جالب خواهد بود که ببینیم آیا شیائومی این بار در صدر دوربین های گوشی های هوشمند قرار می گیرد یا خیر.

به روز رسانی از 06 آوریل 2023: اکنون شیائومی رسما تایید کرده است که شیائومی 13 اولترا در ماه آوریل معرفی خواهد شد.

شیائومی به تازگی سه گوشی هوشمند جدید خود را معرفی و روانه بازار کرده است. بدین ترتیب این شرکت چینی محدوده قیمتی بین 500 تا 1200 یورو را پوشش می دهد. نوک نیزه در قالب یک Xiaomi 13 Ultra هنوز مفقود است. اکنون این شرکت چینی تایید کرده است که این گوشی هوشمند نزدیک به گوشه است.

شیائومی

شیائومی 13 اولترا به زودی عرضه می شود

با Xiaomi 13، 13 Pro و 13 Lite، سه گوشی هوشمند از سازنده چینی به تازگی عرضه شده است. با این حال، شیائومی نمی تواند با گوشی های برتر مطلق مانند گلکسی اس 23 اولترا سامسونگ یا آنر مجیک 5 پرو همراه شود. به همین دلیل است که بسیاری از طرفداران شیائومی منتظر مدل اولترا هستند که مدت هاست در میان شایعات بوده است. شیائومی قبلاً تأیید کرده است که این بار 13 Ultra نیز به اروپا خواهد آمد. اکنون اولین قرار نیز ظاهر شده است. بر این اساس، ارائه در چین در 17 آوریل 2023 (منبع: Weibo).

تیزر فاش شده یک لنز دوربین بزرگ با برخی ویژگی‌های مورد انتظار در Xiaomi 13 Ultra را نشان می‌دهد. بنابراین باید در مقایسه با شیائومی 13 پرو، از دو سنسور 1 اینچی استفاده شده استبرای تضمین کیفیت تصویر بهینه در شرایط حتی بیشتر. باید بهینه‌سازی‌های بیشتری انجام شود که هنوز جزئیات آن مشخص نیست. واضح است که شیائومی می خواهد تاج و تخت دوربین را با این گوشی هوشمند فتح کند.

مقاله اصلی:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع