تاکسی بولت: قیمت جایگزین اوبر

نحوه کار با Bolt به این صورت است: اگر برنامه را باز کنید، نه تنها نقشه‌ای را می‌بینید که اسکوترهای الکترونیکی و دوچرخه‌های الکترونیکی روی آن با وضعیت شارژ آنها نمایش داده می‌شوند، بلکه همچنین می‌بینید. نواری که برای وارد کردن مقصد خود از آن استفاده می کنید می توان. در زیر مکان های محبوب در منطقه خود را پیدا خواهید کرد.

شرکت استونیایی بولت از سال 2021 این خدمات را در آلمان ارائه می کند. “سوار تگرگ“، به انگلیسی “Call for a ride” این مفهوم را پس از کار شرکت هایی مانند Uber، Lyft و Bolt توصیف می کند. می‌توانید از طریق برنامه ارائه‌دهنده مربوطه، راننده را به‌صورت آنلاین سفارش دهید، که شما را به مقصد می‌رساند.

بولت اکنون نه تنها اسکوترهای الکترونیکی و دوچرخه‌های الکترونیکی را در محدوده خود فهرست می‌کند، بلکه تاکسی‌ها و سایر خدمات حمل‌ونقلی را هم اکنون می‌توانید در برنامه پیدا کنید. می توانید در این راهنما میزان پرداختی را برای این خدمات بخوانید.

سوار شدن توسط بولت: هزینه های تاکسی و شرکت.

اگر مقصد خود را وارد کرده اید و سپس در مورد گزینه سفر تصمیم گرفته اید، در مرحله بعد از شما خواسته می شود که یکی را انتخاب کنید برای ترتیب دادن محل تحویل.

این کار با وارد کردن آدرس توسط شما انجام می شود روی ذره بین ضربه می زند یا با کشیدن صفحه نمایش و در نتیجه سوزن پین به محل مورد نظر منتقل شد.

هنگامی که مقصد خود را وارد کردید، چهار گزینه مختلف با قیمت های مختلف به شما پیشنهاد می شود. مانند Uber، آنها متفاوت هستند بولت، تاکسی، پریمیوم و XL با توجه به راحتی و تعداد صندلی ها. اگر گزینه ای در دسترس نباشد زیرا همه رانندگان در حال حرکت هستند، با کلمه “اشغال” به رنگ خاکستری ظاهر می شود. همچنین می توانید فاصله تا نزدیکترین راننده را دقیقاً در زیر نوع سرویس مشاهده کنید.

 منبع

در زمینه با حباب گفتار شما می توانید سپس برای راننده یادداشت بگذارید. برای مثال، اگر چمدان همراه خود دارید یا به ویلچر وابسته هستید، مفید است. در نهایت روی Confirm Order ضربه بزنید.

کرایه ها بر اساس تقاضا و مکان متفاوت است. شما همچنین هزینه سفر راننده به خود را پرداخت می کنید، به این معنی که در خارج از مرکز شهر بیشتر از مکان هایی که مسافران به طور منظم پیاده می شوند، پرداخت می کنید. در مورد تاکسی ها، قیمت پس از سفر با تاکسی متر تنظیم می شود.

پیچ تاکسی خودرو Premium XL هزینه برای زمان انتظار 0.00 €/دقیقه 0.28 €/دقیقه (تغییر در صورت تقاضای بالا امکان پذیر است) 0.48 €/دقیقه (تغییر در صورت تقاضای بالا امکان پذیر است) 0.38 €/دقیقه (تغییر در صورت تقاضای زیاد) ممکن است) هزینه های کنسلی 5 یورو 5 یورو 9 یورو 6 یورو صندلی 4 4 3 6

با تاکسی بولت رانندگی کنید: در اینجا نحوه انجام آن آمده است