تام کروز در مقابل ایندیانا جونز: اکنون رسمی است

امیدهای تابستان سینمایی 2023 بر اساس این فیلم است:

مقاله اصلی:

حالا کار به تام کروز است، با قسمت هفتم سریال موفقش. «ماموریت: غیرممکن – حساب مرده قسمت اول» از 12 جولای در سینماهای آمریکا اکران شده است، در آلمان فیلم یک روز بعد شروع شد. پیش بینی ها برای فروش مورد انتظار آن امیدوار کننده به نظر می رسد.

چند روزی است که «ماموریت: غیرممکن – حساب مرده قسمت اول» وارد سینماها شده است. قبلاً مشکوک بود، اما اکنون اعداد اول آن را ثابت می کنند – تام کروز ایندیانا جونز را بسیار شکست می دهد.

به طور خلاصه، اینگونه می‌خواند (ترجمه شده): «با مأموریت‌های تهدیدکننده جهان و طراحی صحنه‌های حماسی که مناسب این عنوان عظیم است، Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One ثابت می‌کند که این هنوز یک فرنچایز برای تماشا است».

به اختصار: تام کروز و تیمش تکالیف خود را انجام داده اند. حالا فقط بیننده سینما باید گاز بگیرد. اگر این کار درست شود، مردی که اکنون 61 سال دارد، تابستان سینما را دوباره نجات خواهد داد – دو بار متوالی.منبع

در ماه مه 2022 به تعویق افتاد و سپس اطمینان حاصل شد لرزش در گیشه. با درآمد جهانی تقریباً 1.5 میلیارد دلاری، «تاپ گان: ماوریک» به سادگی تابستان سینما را تضمین کرد. تجربه صفحه نمایش بزرگ را ذخیره کرد و پس از «آواتار: راه آب» دومین فیلم موفق سال شد.

تام کروز در عمل: انتظارات بالا برای ماموریت: غیرممکن شماره 7

اگرچه «مأموریت: غیرممکن – قسمت اول» به رقم پیش‌بینی‌شده 250 میلیون دلاری نمی‌رسد، اما همچنان رکورد مهمی را می‌شکند. بنابراین فیلم نمایانگر فیلم قبلی است رکورد گشایش امتیازات داخلی 5 روزه (ایالات متحده) آ.

رای منتقدان حرفه ای در Rotten Tomatoes بسیار چشمگیرتر است: آنها 98 درصد را به طور کامل اهدا می کنند. هیچ فیلم دیگری از این مجموعه تا این حد امتیاز دریافت نکرده است.

امیدها به حق هستند، زیرا کسانی که قبلاً «ماموریت: غیرممکن – بخش اول» را دیده‌اند، بیش از مشتاق بودنشان هستند. IMDb قبلاً یکی را فهرست کرده است امتیاز برجسته 8.3 امتیاز.

Mission: Impossible – Dead Reckoning قسمت اول | بزرگترین شیرین کاری تاریخ سینما (تام کروز)

به روز شده در 17 ژوئیه 2023: الان رسمی شده، قبلا انتظار می رفت. تام کروز با «ماموریت: غیرممکن – حساب مرده قسمت اول»، «ایندیانا جونز و چرخ سرنوشت» را که قبلا آغاز شده بود به آخرین جایگاه خود بازگرداند.

بنابراین انتظار می رود که “ماموریت: غیرممکن – حساب مرده قسمت اول” در چند روز اول حدود 250 میلیون دلار درآمد خواهد داشت (منبع: مهلت). اگر این اتفاق بیفتد، آخرین قسمت از مجموعه ماموریت غیرممکن در سطح ابتدایی «Top Gun: Maverick» قرار می‌گیرد و با کمی شانس می‌تواند فروش مناسبی را به طور کامل ایجاد کند. برای یادآوری، «ماموریت: غیرممکن – فال اوت» در سال 2018 تقریباً مرز 800 میلیون نفر را شکست.

تشویق منتقدان: هیچ فیلمی در این مجموعه به این خوبی نبوده است

از آن زمان تاکنون سینما موفقیت قطعی نداشته است. شما می توانید که از شکست های فعلی سینما. به عنوان مثال، استودیوهای فیلمسازی به «فلش» یا «ایندیانا جونز و چرخ سرنوشت» امیدوار بودند. با توجه به هزینه های تولید بسیار گران، درآمد فعلی یک شوخی مطلق است. اما صنعت نمی خواهد تابستان سینمایی 2023 را به طور کامل رها کند.

آخرین قسمت از سریال Mission Impossible در روزهای اول در سینماها پخش می شود 235 میلیون دلار قابل توجه است فیلم Ein، پنجمین و آخرین فیلم از سری ایندیانا جونز، تنها در روزهای اکران 130 میلیون دلار درآمد داشت.

بر این اساس، قسمت هفتم این سریال تماما پخش شد 80 میلیون دلار در 5 روز اول در ایالات متحده و در نتیجه قسمت دوم سریال را به جایگاه دوم منتقل می کند. او پیش از این رکورد 78.8 میلیون دلار را در اختیار داشت. اگر منصف باشیم، باید گفت که این 23 سال پیش، در سال 2000 بود.

در طول سال‌های کرونا، تجربه سینما زیر چرخ‌ها قرار گرفت، در حالی که خدمات استریم شکوفا شد. تام کروز باید سال گذشته می آمد و به همه ثابت می کرد که بالاخره سینما نمرده است. اگرچه «تاپ گان: ماوریک» قبلاً در دوره کرونا به پایان رسیده بود، تنها یک اکران واقعی در سینما گزینه ای برای کروز بود.