تاریخ انتشار و این پشت برنامه است

گالری عکس را شروع کنید(20 تصویر)

Apple Music Classical یک برنامه پخش موسیقی کاملاً مستقل است که برای علاقه مندان به موسیقی کلاسیک طراحی شده است. پس از اعلام این سرویس 2 سال پیش، بالاخره باید به زودی راه اندازی شود. این برنامه را می توان از قبل برای دانلود در اپ استور رزرو کرد:

Apple Music Classical

Apple Music Classical

اگرچه در حال حاضر آهنگ‌ها، اپراها، سمفونی‌ها و سایر موسیقی‌های کلاسیک متعددی در طیف Apple Music وجود دارد، اما این نوع موسیقی در کتابخانه بزرگ موسیقی گم می‌شود. Apple Music Classical منحصراً این سبک را هدف قرار داده است و به عنوان مثال، لیست های پخش ویژه و محتوای صوتی انحصاری را ارائه می دهد (منبع: heise.de). توابع پرطرفدار Primephonic قرار است به دست گرفته شوند.

هنوز مشخص نیست که آیا محتوای کلاسیک به طور کامل از برنامه موسیقی عادی حذف می شود و به طور انحصاری در کلاسیک اجرا می شود یا اینکه آهنگ های مربوطه در هر دو سرویس به طور همزمان در دسترس خواهند بود. علاوه بر این، هنوز مشخص نیست که چگونه می توان به محتوای کلاسیک در سایر دستگاه های اپل مانند مک غیر از آیفون دسترسی داشت.

اولین عناصر سرویس استریم قبلاً در نسخه اولیه iOS 15.5 کشف شده بود، اما فعلاً حذف شده است.

Apple Classical: موسیقی کلاسیک در آیفون

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.منبع

اپل سرویس پخش موسیقی خود را دارد، Apple Music. با این حال، کاربران آیفون ممکن است سرویس موسیقی دیگری را در به‌روزرسانی آینده پیدا کنند. اپلیکیشن جدیدی به نام «Apple Music Classical» به زودی در iOS معرفی می شود.

آزمون: چقدر دنیای آیفون را می شناسید؟

سیب

بستر، زمینه:iOS