بینندگان آلمانی به این بازسازی اکشن دهه 80 – با وجود بازیگران برتر – خندیدند

به دنبال یک فیلم اکشن هستید؟ سپس نگاهی بیندازید شنبه 1 ژوئیه 2023 ساعت 8:15 بعد از ظهر در VOX فیلم “تیم A – فیلم” فیلمنامه نویس و کارگردان با استعداد جو کارناهان ساخته شده است. این فیلم بر اساس سریال محبوب The A-Team ساخته شده است. تیم ویژه ای که زمانی مورد احترام بود به نام “A-Team” به دروغ متهم به سرقت اسکناس های جعلی است. چهار عضو، هانیبال (لیام نیسون)، فیسمن (بردلی کوپر)، مرداک (شارلتو کوپلی) و بی‌آی باراکوس (کوئینتون جکسون) به اشتباه محکوم و روانه زندان شدند. اما تیم به چالش برمی خیزد و فرار می کند. اکنون این به آنها بستگی دارد که نقاب دزد واقعی را بردارند و کسانی را که سعی کردند آنها را متهم کنند به حساب بیاورند.

  • تاریخ مناسب شما نیست؟ سپس می‌توانید فیلم را به‌عنوان نسخه اجاره یا خرید در Prime Video یا به‌عنوان اشتراک در Disney+ پخش کنید.

متاسفانه اشتباهات فیلم بیشتر اتفاق می افتد. اشتباهات این فیلم اکشن که به زودی از تلویزیون پخش خواهد شد، مخصوصا برای مخاطب آلمانی خنده دار است.

این پست با کمک ابزارهای هوش مصنوعی ایجاد شده و توسط ویراستاران بررسی شده است.

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

از یک فیلم فرانچایز بزرگ دهه 80 می توان انتظار بیشتری داشت. A-Team The Movie ممکن است بازیگران قابل توجهی داشته باشد، اما آنها واقعاً از این منابع استفاده نمی کنند. طبق گزارش IMDb، این فیلم امتیاز ۶.۷ ستاره را دریافت کرده است. نقدها به او امتیاز 48 درصدی را در Rotten Tomatoes می دهند، در حالی که بینندگان به او امتیاز 66 درصدی می دهند. برای یک شب فیلم روی مبل مناسب است، اما همین.

تعجب خواهید کرد که برخی از صحنه های فیلم قرار است در فرانکفورت آم ماین اتفاق بیفتد. اما در واقع ضبط در ونکوور، کانادا انجام شده است. به منظور نشان دادن اصیل فرانکفورت، تولیدی عکس های هوایی شهر را خریداری کرد. با این حال، او در انتخاب خود اشتباه کرد و به جای آن از صحنه های کلن استفاده کرد. کلیسای جامع کلن در پس زمینه به وضوح توجه را به خطا جلب می کند. پلاک ها هم باید با شهر مطابقت داشته باشد، اما این هم اشتباه شد. زیرا مخفف “FF” مخفف Frankfurt an der Oder است.

از The A-Team The Movie چه انتظاری دارید؟

آیا شما طرفداران بزرگ اکشن هستید؟ سپس ما در ویدیوی خود به شما پنج فرنچایز اکشن برتر در دنیای فیلم را نشان می دهیم.

اشتباهات فیلمی که طرفداران آلمانی باید متوجه آنها شوند