به گفته مایکروسافت، این ویژگی یک شکست بزرگ است

Game Pass در بین بازیکنان دارای Xbox یا PC از محبوبیت زیادی برخوردار است. اشتراک به طیف گسترده ای از بازی ها و همچنین برخی از امکانات اضافی دسترسی می دهد. مایکروسافت سازنده کنسول اکنون فاش کرده است که یکی از ویژگی ها کمتر از انتظارات است.

Xbox Series X

مایکروسافت با این ویژگی ایکس باکس ضرر می کند

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

Xbox Cloud Gaming برای Xbox Series X|S و Xbox One عرضه می شود

Xbox Cloud Gaming: “همیشه بهترین تجربه بازی نیست”

بازی های ابری برای خرید اکتیویژن بلیزارد بسیار مهم است. پس از همه، معامله بزرگ توسط بازرسی بازارهای بریتانیا دقیقاً به دلیل برتری مایکروسافت در این زمینه رد شد. با این حال، در این مذاکره، باند اکنون ادعا می کند که بازی ابری تنها به عنوان یک ویژگی کنسول استفاده می شود و بازار جداگانه ای را نشان نمی دهد که ایکس باکس بتواند بر آن تسلط داشته باشد.

مایکروسافت چگونه بازی Xbox Cloud را معرفی می کند:

بازی‌هایی که استریم می‌شوند برای کنسول طراحی شده‌اند، اما روی دستگاه دیگری پخش می‌شوند، بنابراین همیشه بهترین تجربه بازی نیست.»

به گفته باند، بازی ابری نیز وجود دارد به دور از کامل بودن. بنابراین نقل قول زیر احتمالاً در تبلیغات بنری Xbox Game Pass Ultimate قرار نخواهد گرفت:

تیم ایکس باکس می خواهد روی آن کار کند. مایکروسافت قبلاً یک سال پیش اعلام کرده بود که زمان تأخیر بحرانی هنوز وجود دارد بیشتر کاهش می یابد باید باشد.

در حال حاضر مذاکرات در حال انجام است خرید اکتیویژن بلیزارد. مایکروسافت برای این کار باید با کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده (FTC) روبرو شود. برای ما، این بدان معنی است که سازنده کنسول اطلاعات جالبی را فاش می کند – به عنوان مثال در مورد Xbox Game Pass.

سارا باند، کارمند ایکس باکس، در طول مذاکرات توضیح می دهد که بازی ابری ایکس باکس یکی از ویژگی های کم استفاده شده Game Pass Ultimate است. در حال حاضر حتی یک است از دست دادن تجارت برای مایکروسافت. اکثر گیمرها فقط از بازی های ابری روی کنسول استفاده می کنند و بازی را در حالی که در پس زمینه دانلود می شود پخش می کنند. با این حال، در تئوری، می‌توانید از این ویژگی برای پخش جریانی بازی‌ها بر روی رایانه شخصی یا دستگاه‌های تلفن همراه خود نیز استفاده کنید (منبع: IGN)