به گفته ستاره The Walking Dead، مجموعه این تریلر ترسناک خالی از سکنه بود

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

اینجا خالی از سکنه است! بازی با شیاطین و ارواح غالب دنیای متوسط ​​برای برخی از پروژه های هالیوود چیزی بیش از فانتزی است. در حالی که جلوه های ویژه جلوی دوربین به شما ضربه می زند، در برخی موارد نیروهای غیرقابل توضیحی در پشت دوربین کار می کنند. در طول فیلمبرداری تریلر ترسناک “تصرف – تاریکی درون شما”، بازیگر اصلی جفری دین مورگان (“مردگان متحرک”) از لحظات غیرمعمولی که در پس زمینه رخ می داد گزارش داد. او در جریان تور تبلیغاتی فیلم در The Late Late Show با کریگ فرگوسن به IMDb گفت که در برخی از صحنه‌ها لامپ‌ها منفجر شدند و انبار پروپوزال مدت کوتاهی پس از پایان فیلم‌برداری سوخت.

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

اگر بتوان گزارش‌های خدمه را باور کرد، شروع سریال ترسناک «موذی‌کننده» نیز برخی گمانه‌زنی‌های وحشیانه را ارائه می‌کند. صداهای خنده دار، انرژی منفی و حالت تاریک در طول فیلمبرداری همه جا وجود داشت. لیست ScreenRant از دیگر پروژه های نفرین شده ثابت می کند که این موارد غیر معمول نیستند. حال و هوای عالی برای یک شب پر از غاز.

یک اثر جانبی عالی: فیلم های ترسناک نه تنها شما را می ترسانند، بلکه شما را لاغر می کنند. در ویدیوی ما می توانید دریابید که چگونه لرزش های بزرگ تأثیر مثبتی بر مصرف کالری و ارگانیسم دارد.

«تصرف – تاریکی در تو»: این چیزی است که در انتظار شماست

تصادف یا وحشت واقعی؟ این را می توان بسیار عالی مورد بحث قرار داد. هرچند چقدر ترسناک “تصرف – تاریکی درون تو” واقعی است، شما می توانید MOVIECULT را با اشتراک در کانال آمازون Prime Video تماشا کنید. این فیلم همچنین برای خرید یا اجاره در آمازون در دسترس است.

زبان ها:آلمانی

به نظر نمی رسد که روایت های جفری دین مورگان از وقایع غیرقابل توضیح مجزا باشد. حوادث غم انگیز و مرموزی در گذشته در صحنه فیلمبرداری اتفاق افتاده است که به فیلم های پایانی هاله ای تاریک داده است. این تراژدی ممکن است از فیلمبرداری “کلاغ” در سال 1994 شناخته شود: بازیگر براندون لی بر اثر گلوله کشته شد، در حالی که سایر اعضای گروه جراحات جدی متحمل شدند. اظهارات او مبنی بر اینکه خانواده‌اش نفرین شده‌اند و مرگ فقط امری زمان‌دار است، باعث سردی می‌شود.

بستر، زمینه:اندروید

ام کوچولو (ناتاشا کالز) که بین مادر استفانی (کایرا سجویک) و پدر کلاید (جفری دین مورگان) دوخته شده است، سعی می کند از دوران کودکی خود لذت ببرد. به ویژه پدر کلاید نگران است و سعی می کند با شگفتی ها و آرزوهای برآورده شده به نقش خود به عنوان یک پدر و مادر مهربان عمل کند. ام در سفری به یک بازار کثیف فروشی با جعبه چوبی عجیبی روبرو می شود که به شدت می خواهد. اگرچه جعبه را نمی توان باز کرد و نه پدر و نه دختر نمی دانند داخل آن چیست، کلاید قطعه عتیقه را می خرد. یک اشتباه واقعی: چون وقتی ام موفق می شود به داخل جعبه نگاهی بیندازد، روح باستانی مرده ای را آزاد می کند که او را تسخیر می کند.

«تصرف – تاریکی در تو»: شر همه جا در کمین است

کسانی که با نیروهای تاریک بازی می کنند باید مراقب باشند! جفری دین مورگان در حین فیلمبرداری این فیلم ترسناک شاهد اتفاقات واقعاً مرموزی بود.