به همین دلیل است که یک ویژگی محبوب گم شده است

Pokemon Home نیز راه حلی نخواهد بود. برای این کار، نینتندو باید دوباره تمام پوکمون ها را تبدیل کند تا با نسل اول و دوم سازگار شوند. علاوه بر این، سرورهای Pokémon Home متعلق به خود نینتندو نیستند. طبق ارزیابی Merrick، ادغام Pokémon Stadium در Pokémon Home دوباره شامل حجم نامتناسبی از کار خواهد بود.منبع

رهایی:2022/01/28

نینتندو اعلام کرده است که دو پوکمون کلاسیک N64 به زودی برای نینتندو سوییچ در دسترس خواهند بود. با این حال، بازی ها بدون ویژگی مهم هستند. اکنون یک متخصص پوکمون دلیل آن را توضیح می دهد.

Pokémon Legends: Arceus

دو بازی پوکمون برای سوییچ فاقد یک ویژگی هستند

در جریان Direct جدید، نینتندو بازی های جدید زیادی را برای سوییچ معرفی کرد. با این حال، برخی از این موارد تنها در صورتی در دسترس شما هستند که برای Nintendo Switch Online و بسته الحاقی آن پرداخت کنید. از جمله آنها می توان به GoldenEye 007 با نمایه طولانی و همچنین Pokemon Stadium و Pokemon Stadium 2، که در سال 2023 به سرویس اشتراک می پیوندد.

در N64 Classics می توانید در نبردهای پوکمون بجنگید و مینی گیم هایی به سبک Mario Party انجام دهید. جذابیت خاصی در این واقعیت نهفته است که او توانستند Pokémon نسل اول و دوم خود را وارد بازی کنند. این به شما امکان می دهد برای اولین بار هیولاهای خود را به صورت سه بعدی شیک مشاهده کنید. اما در نسخه سوییچ این گزینه به طور کامل وجود ندارد. سرویس Pokémon Home نیز استفاده نمی شود. این به طور ویژه برای متحد کردن هیولاهای جیبی از بازی هایی مانند Pokémon Legends Arceus و Pokémon Go در یک مکان طراحی شده است.