به همین دلیل است که دارندگان PS4 کنسول خود را ورق می زنند

در حالی که بسیاری از بازیکنان در مورد کشف جدید هیجان زده هستند، برخی از طرفداران ادعا می کنند که سال ها پیش متوجه این جزئیات شده اند.

آیا می خواهید اطلاعات را از PS4 به PS5 منتقل کنید؟ در ویدیو می توانید نحوه عملکرد آن را مشاهده کنید:

بسیاری از شما با این موضوع آشنایی دارید، شما یک کنسول می‌خرید، آن را باز می‌کنید و آن را در مکان تعیین‌شده تنظیم می‌کنید یا می‌گذارید تا در سریع‌ترین زمان ممکن به بهترین بازی بعدی بپرید. به ندرت کنسول خود را برگردانید و به زمین نگاه کنید – اما با پلی استیشن 4 باید این کار را انجام دهید، زیرا ممکن است شما هم مدل کنسول با پایه های مخصوص در خانه بایست

پلی استیشن 4: کنسول اکنون وارونه شده است

تخم مرغ های عید پاک همیشه هم در فیلم ها و هم در بازی های ویدیویی ظاهر می شوند. اینها معمولاً جزئیات کوچکی هستند که به چیز دیگری مربوط می شوند. Small نیز کلمه کلیدی مناسبی برای PS4 است، زیرا سونی نیز چیزی کوچک را در کنسول پنهان کرده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که کنسول خود را برگردانید تا آن را ببینید.

پلی استیشن 4

پلی استیشن 4: آن پاهای کوچک زیبا هستند

با شما هم همینطوره؟ اگر بله، شما صاحب کدام مدل هستید؟ آیا قبلاً سایر ویژگی های خاص کنسول ها یا دستگاه های خود را کشف کرده اید؟ در نظرات فیسبوک به ما بگویید.منبع

اما پلی استیشن 4 تنها کنسولی نیست که آیکون ها را پنهان می کند. شخصیت های نمادین نیز بر روی عینک VR پنهان شده اند و آنها را می توان در لوازم جانبی پلی استیشن 5 نیز یافت – نمادهای دکمه کوچک روی کنترلر و همچنین روی هدست و دوربین ظاهر می شوند.

توپ توسط کاربر توییتر Liquodar شروع شد که کشف کرد که پاهای پلی استیشن 4 او از نمادهای نمادین مثلث، مربع، دایره و X تشکیل شده است.. ظاهراً این مدل باریک است، اما مدل‌های دیگر، مانند PS4 Pro، اغلب این جزئیات پنهان را دارند.