به همین دلیل است که این نسخه PS4 Farming Simulator 511.29 یورو قیمت دارد


اگر به نسخه PS4 بازی Farming Simulator 22 علاقه مند هستید، باید حدود 29.99 یورو روی میز قرار دهید – این همان مبلغی است که یک نسخه از بازی در آمازون هزینه دارد. از طرف دیگر، اگر به زحل بروید، ممکن است مجبور شوید برای پول بیشتری در آنجا برنامه ریزی کنید. 511.29 یورو روی برچسب قیمت وجود داشت. آیا این یک خطا است؟ یکی از خودی ها توضیح می دهد که این قیمت وحشتناک چیست.

شبیه ساز کشاورزی 22

Saturn 511.29 یورو برای Farming Simulator 22 در PS4 می خواهد

شبیه سازها یک سبک واقعی طولانی مدت در آلمان هستند. شبیه‌ساز کشاورزی تقریباً همیشه در صدر جدول پرفروش‌های آمازون قرار دارد – نسخه فعلی علاوه بر رایانه شخصی برای سری‌های Xbox، PS5 و PS4 نیز موجود است. هزینه بسته به پلت فرم: بین 20-30 یورو (به آمازون مراجعه کنید).

با این حال، کاربر Rattinger اخیراً یک کشف عجیب در Saturn در Reddit منتشر کرده است. زمانی که او در بازار لوازم الکترونیکی بود، به طور تصادفی با برچسب قیمت آن روبرو شد Farming Simulator 22 برای PS4، که باعث شد چشمانش درشت شوند. با توجه به قیمت موجود در بازار، قیمت بازی باید 511.29 یورو باشد (منبع: Reddit). واضح است که اشتباه است، درست است؟

تعدادی نظرات در تاپیک وجود دارد که قیمت خرید وحشتناک را به سخره می گیرند:

“چه معامله ای” – اوباش کلوب

“تورم خونین” – Trick00x

“چه کسی وارد یک فروشگاه لوازم الکترونیکی می شود و Farming Simulator را با قیمت بیش از 500 دلار خریداری می کند؟” – Freedman1337

زندگی روزمره یک کشاورز چیزی جز آسان نیست – این در تریلر راه اندازی LWS 22 نیز منعکس شده است:

Farming Simulator 22: Launch Trailer

Farming Simulator 22 - [Playstation 4]

Farming Simulator 22 – [Playstation 4]

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 01/11/2023 ساعت 5:19 بعد از ظهر

خطای زحل: قیمت ماه دقیقاً همین است

مفسر Affenpocke در پاسخ خود توضیح می دهد که قیمت دیوانه کننده چیست. به نظر او این چنین است یک مکان نگهدار که اگر قیمتی در سیستم ذخیره نشود، همیشه به برچسب قیمت ختم می شود.

هرکسی میتونه اشتباه کنه:

اما چرا چنین عدد نادرستی روی یادداشت قرار می گیرد؟ کاربر دیگری به نام «NormalCup7946» مشکوک است. او توجه کرد که قیمت 511.29 یورو دقیقاً معادل 1000 مارک آلمان است و بنابراین دیگر آنقدر کج نیست. کاملاً ممکن است که سیستم نگهدارنده قیمت در زحل قبلاً قبل از تغییر ارز استفاده می شد و این مقدار فقط پس از معرفی یورو تعدیل شده بود.منبع