به روز رسانی ویندوز 11 ویژگی فوق العاده ویندوز 10 را باز می گرداند

مایکروسافت ویندوز 11 صفحه اصلی | 1 دستگاه | 1 کاربر | کد فعال سازی کامپیوتر از طریق ایمیل

اما این اکنون در حال تغییر است. همانطور که مایکروسافت در وبلاگ اخیر خود نشان می دهد، الف آپدیت جدید اینسایدر برای ویندوز 11 رول شد، که ولوم میکسر را در ویندوز 11 بازسازی می کند. پس از نصب نسخه جدید، کاربران می توانند با یک کلیک ساده روی نماد بلندگو مستقیماً به آن برسید – عملکرد به صورت یک پوشش ظاهر می شود و می توان مستقیماً روی آن کنترل کرد.

این همان چیزی است که روکش جدید با ولوم میکسر به نظر می رسد (منبع تصویر: مایکروسافت)

ویندوز 11 به طور کلی بسیار شبیه ویندوز 10 است. با این وجود، سیستم عامل جدید مایکروسافت فاقد برخی از عملکردهای نسل قبلی خود است: به عنوان مثال، میکسر صدا، که می تواند مستقیماً به عنوان یک پاپ آپ روی دسکتاپ استفاده شود. اما این به لطف به روز رسانی جدید در حال تغییر است.

بازگشت در ویندوز 11: Volume Mixer برمی گردد

بسیاری از مردم حتی نمی دانند: میزان صدای رایانه شخصی شما نه تنها در کل سطح سیستم قابل تنظیم است، بلکه می توانید از میکسر صدا نیز برای تنظیم سطح برنامه های جداگانه به طور مستقل از یکدیگر استفاده کنید.

به ویندوز 11 ارتقا دهید یا بهتر است به ویندوز 10 وفادار بمانید؟ ما نمی توانیم این تصمیم را به طور کامل برای شما بگیریم، اما خوشحالیم که مزایا و معایب هر دو سیستم عامل را به شما بگوییم:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع