به روز رسانی ویندوز 11 ویژگی فوق العاده ویندوز 10 را باز می گرداند

به ویندوز 11 ارتقا دهید یا بهتر است به ویندوز 10 وفادار بمانید؟ ما نمی توانیم این تصمیم را به طور کامل برای شما بگیریم، اما خوشحالیم که مزایا و معایب هر دو سیستم عامل را به شما بگوییم:

اما این اکنون در حال تغییر است. همانطور که مایکروسافت در وبلاگ اخیر خود نشان می دهد، الف آپدیت جدید اینسایدر برای ویندوز 11 رول شد، که ولوم میکسر را در ویندوز 11 بازسازی می کند. پس از نصب نسخه جدید، کاربران می توانند با یک کلیک ساده روی نماد بلندگو مستقیماً به آن برسید – عملکرد به صورت یک پوشش ظاهر می شود و می توان مستقیماً روی آن کنترل کرد.

این همان چیزی است که روکش جدید با ولوم میکسر به نظر می رسد (منبع تصویر: مایکروسافت)

نسخه:بتا

اما این همه ماجرا نیست. اگر خیلی طول کشید، می توانید از میانبر جدید نیز استفاده کنید کلید ویندوز + Ctrl + V میکسر صدا را مستقیماً صدا کنید.

در ویندوز 10، زمانی که روی نماد بلندگو در نوار وظیفه در پایین سمت راست کلیک راست کرده و سپس گزینه «Open volume mixer» را انتخاب کنید، به عنوان یک پاپ آپ مفید باز می شود. این قابلیت در ویندوز 11 نیز موجود است، اما به جای باز کردن یک پاپ آپ کوچک، سیستم عامل فعلی مایکروسافت شما را به برنامه تنظیمات خود پرتاب می کند. که کل صفحه را پر می کند.

ویندوز 11 به طور کلی بسیار شبیه ویندوز 10 است. با این وجود، سیستم عامل جدید مایکروسافت فاقد برخی از عملکردهای نسل قبلی خود است: به عنوان مثال، میکسر صدا، که می تواند مستقیماً به عنوان یک پاپ آپ روی دسکتاپ استفاده شود. اما این به لطف به روز رسانی جدید در حال تغییر است.

بازگشت در ویندوز 11: Volume Mixer برمی گردد

مایکروسافت ویندوز 11 صفحه اصلی | 1 دستگاه | 1 کاربر | کد فعال سازی کامپیوتر از طریق ایمیل

همانطور که قبلاً ذکر شد، به روز رسانی جدید ویندوز 11 جاری خواهد بود فقط برای اعضای برنامه Insider باز شد. هرکسی که برای برنامه اینسایدر ثبت نام کند، زودتر به به‌روزرسانی‌های جدید ویندوز دسترسی پیدا می‌کند، که هنوز کاملاً نهایی نیستند و بنابراین ممکن است ناپایدار باشند.

با این حال، اگر واقعاً می‌خواهید ابتدا آخرین ویژگی‌ها را امتحان کنید، می‌توانید به راحتی در برنامه Windows Insider ثبت نام کنید – و البته می‌توانید در هر زمانی اشتراک خود را لغو کنید.

زبان ها:آلمانی انگلیسی فرانسوی

بینگ جدید در ویندوز 11

مایکروسافت ویندوز 11 صفحه اصلی |  1 دستگاه |  1 کاربر |  کد فعال سازی کامپیوتر از طریق ایمیل

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

بسیاری از مردم حتی نمی دانند: میزان صدای رایانه شخصی شما نه تنها در کل سطح سیستم قابل تنظیم است، بلکه می توانید از میکسر صدا نیز برای تنظیم سطح برنامه های جداگانه به طور مستقل از یکدیگر استفاده کنید.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 3/12/2023 ساعت 12:56 بعد از ظهر

ویندوز 11: توابع جدید در حال حاضر فقط برای افراد داخلی

صحبت از ویژگی های جدید ویندوز: نسخه فعلی ویندوز 11 از هوش مصنوعی موتور جستجوی بینگ نیز پشتیبانی می کند: