به روز رسانی جدید باعث می شود بازی های شما حتی بهتر به نظر برسند

تا کنون، به عنوان یک دارنده PS5، تنها یک انتخاب داشتید: 1080p یا 4K. حتی اگر مانیتور واقعا از وضوح 1440p پشتیبانی می کرد، از 4K به 1440p کاهش می یابد که منجر به کاهش کیفیت تصویر می شد. نقطه توقف مانیتورهای بازی بودند که می توانستند کنسول را فریب دهند. پس از به‌روزرسانی، بازی‌ها باید در یک مانیتور 1440p واضح‌تر و واضح‌تر به نظر برسند. این ویژگی از زمان عرضه PS5 وجود داشته است از دست بسیاری از بازیکنان. حتی برای سونی آزاردهنده تر: Xbox Series X از همان ابتدا از وضوح 1440p پشتیبانی می کند. حالا PS5 بالاخره می تواند از این روند پیروی کند (منبع: پلی استیشن).

به روز رسانی نسخه 22.02-06.00.00 است. دانلود باید با راه اندازی PS5 به طور خودکار شروع به کار کنید و حجمی در حدود 1 گیگابایت دارد. اگر کنسول شما به اینترنت متصل نیست، می‌توانید آن را از وب‌سایت پلی‌استیشن نیز دانلود کرده و سپس با استفاده از یک USB آن را نصب کنید. (منبع: پلی استیشن)منبع

پشتیبانی از 1440p برای پلی استیشن 5

به روز رسانی PS5 به شما امکان می دهد بازی ها را بهتر سازماندهی کنید

آپدیت جدید سیستم برای پلی استیشن 5 بالاخره یک ویژگی مورد انتظار را به ارمغان آورد. پس از آزمایش‌کنندگان بتا که قبلاً می‌توانستند آن را امتحان کنند، اکنون وجود دارد پشتیبانی از 1440p برای همه. این بدان معناست که بازی های شما با وضوح بهتری نمایش داده می شوند و در مانیتورهای معادل 1440p بهتر به نظر می رسند.

پلی استیشن 5 امروز یک آپدیت سیستم جدید دریافت کرد. از جمله، اکنون می توانید کتابخانه خود را بهتر سازماندهی کنید. همچنین، سونی در نهایت توانسته است بازی های شما را در مانیتورهای مناسب واضح تر نشان دهد.

پلی استیشن 5

PS5 بالاخره از کیفیت 1440p پشتیبانی می کند

از دیگر ویژگی های جدید آپدیت نیز می توان به برخی ویژگی های اجتماعی اشاره کرد. به عنوان مثال، اکنون می توانید از برنامه PS برای درخواست اشتراک گذاری صفحه با دوستان و سپس بازی آنها را در گوشی هوشمند خود دنبال کنید. همچنین، پیوستن به جلسه بازی دوستانی که قبلاً در مهمانی با آن شرکت کرده‌اید، آسان‌تر است.

سونی ویژگی جدید پلی استیشن 5 را معرفی کرد:

به روز رسانی سیستم همچنین لیست های پخش را به پلی استیشن 5 می آورد تا بتوانید بازی های خود را انجام دهید به صورت دلخواه در یک گروه قرار دهید. یک راه خوب برای سازماندهی “توده شرم” در حال رشد کمی بهتر و شاید حتی کار کردن از طریق آن.