به روز رسانی به موقع در نهایت باید کمک کند

با آن ایستاده اند اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برای اپل محکم در کوتاه مدت، iOS 16.5.1 در چند روز آینده، در میان مدت iOS 16.6 در هفته های آینده و در بلند مدت iOS 17 ارائه شده در WWDC در پاییز 2023 منتشر خواهد شد.

با این حال، برخلاف به‌روزرسانی‌های آتی iOS 16.5.1 و iOS 16.6، iOS 17 دیگر در آیفون 8، آیفون 8 پلاس و آیفون X وجود ندارد تابع. این سه گوشی هوشمند تنها در آینده به‌روزرسانی‌های امنیتی را دریافت خواهند کرد، زیرا iOS 17 و به‌روزرسانی‌های اصلی آینده دیگر سازگار نیستند.منبع

طبق ارزیابی آنها، انتشار iOS 16.5.1 نیز قریب الوقوع است نه این یکی (تقویم هفته 24) یا برای هفته تقویم بعدی 25 در

این نسخه همچنین دارای چندین توابع جدید است. موارد جدید در این مرحله مثال زدنی هستند “پوستر تماس” یا استیکر نیز نامیده می شود. همچنین قابل ذکر است «ماشین منشی تلفنی» FaceTime، تبادل سریع اطلاعات تماس با استفاده از «NameDrop» یا نمای آماده به کار جدید. دومی آیفون را به یک نمایشگر هوشمند برای میزهای کنار تخت و میزها تبدیل می کند.

بسیاری از ویژگی های جدید دوباره با iOS 17 در انتظار ما هستند:

ویژگی های جدید با iOS 17

نشانه های به روز رسانی قریب الوقوع و کوتاه مدت آیفون در حال افزایش است. نسخه سیستمی شایعه شده iOS 16.5.1 سرانجام می تواند مشکلی را که خود اپل با آخرین به روز رسانی iOS 16.5 ایجاد کرده بود حل کند.

سیب

پیش زمینه: اشکال آداپتور اخیراً در آخرین نسخه بتا iOS 16.6 برطرف شده است. با این حال، از آنجایی که به‌روزرسانی بزرگ بعدی سیستم هنوز چند هفته تا انتشار فاصله دارد، اپل باید رفع اشکال را از قبل در به‌روزرسانی کوچک‌تر iOS 16.5.1 ادغام کند.

از آن زمان، کاربران مشتاقانه منتظر راه حلی هستند. اکنون ممکن است این مورد همراه با رفع اشکالات دیگر، بهبودهای پایداری و وصله‌های امنیتی باشد در قالب iOS 16.5.1 آمدن. به عنوان مثال، همکاران MacRumors، اطلاعات مربوطه را گزارش می کنند که در گزارش های تحلیلی وب سایت پورتال خبری کشف شده است.

اپل iOS 16.5 را برای آیفون در ماه می منتشر کرد. صاحب یکی آداپتور دوربین لایتنینگ به USB 3 روز انتشار را نفرین خواهد کرد، زیرا با آخرین به روز رسانی سیستم، اپل لوازم جانبی مفید را غیرفعال کرد و آن را از کار انداخت.

آپدیت کوچک آیفون اپل: iOS 16.5.1 در شرف انتشار است