به روز رسانی اجباری برای ویندوز 11: مایکروسافت اکنون شروع به کار می کند

باورش سخت است، اما ویندوز 11 اکنون است بیش از یک سال در بازار است. سیستم عامل مایکروسافت به طور رسمی در اوایل اکتبر 2021 با نسخه 21H2 منتشر شد. از سپتامبر 2022 نسخه ویندوز 11 حتی به روزتر با 22H2 وجود داشته است. مایکروسافت تاکنون هر دو نسخه ویندوز 11 را با پشتکار به‌روزرسانی کرده است.

اما این در پاییز تغییر خواهد کرد. در تاریخ 10.10. انتظار می رود پشتیبانی از نسخه 21H2 ویندوز 11 در سال 2023 به پایان برسد. برای اینکه همه کاربران آسیب دیده ویندوز 11 به طور ناگهانی با یک سیستم عامل ناامن مواجه نشوند، مایکروسافت تصمیم گرفته است که از هم اکنون توزیع به روزرسانی های اجباری را آغاز کند.

آیا هنوز مطمئن نیستید که باید به ویندوز 11 تغییر دهید یا با ویندوز 10 بمانید؟ ما مزایا و معایب هر دو سیستم عامل را به شما خواهیم گفت:

در مقایسه مستقیم با ویندوز 10، این حتی یک پیشرفت است. به‌روزرسانی‌های بزرگ‌تر دو بار در سال در اینجا ظاهر می‌شوند، اما این به‌روزرسانی‌ها فقط به مدت 18 ماه به همراه وصله ارائه می‌شوند.

زبان ها:آلمانی انگلیسی فرانسوی

مجوز:نسخه کامل

Windows 11 21H2: مایکروسافت به روز رسانی های اجباری را شروع می کند

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

به عبارت دیگر: رایانه‌ها و دستگاه‌های خصوصی که هنوز نسخه 21H2 ویندوز 11 را اجرا می‌کنند، اکنون به‌طور خودکار در پس‌زمینه به نسخه 22H2 به‌روزرسانی می‌شوند. – پس از راه اندازی مجدد، انتقال کامل می شود. این به روز رسانی به صورت مرحله ای طی چند ماه آینده توزیع خواهد شد. فقط کاربران نسخه Pro می توانند تغییر را به 22H2 کمی بیشتر به تاخیر بیاندازند.

قیمت عالی برای ویندوز 11 را در Idealo بیابید

در حالی که پایان پشتیبانی از ویندوز 10 قبلی در تاریخ 14 اکتبر 2025 است، تا کنون وجود دارد. هنوز تاریخ قطعی رسمی برای ویندوز 11 وجود ندارد. با این حال، مایکروسافت قرار است یک بار در سال یک به روز رسانی بزرگ را منتشر کند که به نوبه خود به مدت دو سال با تکه های کوچکتر عرضه می شود.

تازه به ویندوز 11 تغییر داده اید؟ این نکات به شما کمک می کند تا شروع کنید:

مایکروسافت چه مدت به روز رسانی ویندوز 11 را ارائه می کند؟

نسخه:بتا

پشتیبانی از اولین نسخه ویندوز 11 (21H2) به زودی به پایان می رسد. برای اینکه کاربران به طور ناگهانی زیر باران رها نشوند، مایکروسافت سوئیچ را برگردانده و اکنون به روز رسانی های اجباری را فعال می کند.