به این صورت است که Task Manager را به درستی باز می کنید

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع تقریباً هر کاربر ویندوز Task Manager را می شناسد. و تقریباً هر کاربر ویندوز می‌داند که از کدام ترکیب کلید برای فراخوانی ابزار استفاده می‌شود: CTRL + ALT + DEL به طور طبیعی اما با ویندوز 7، ویندوز 10 و ویندوز 11 شما مستقیماً در Task Manager قرار نمی گیرید، بلکه در یک صفحه میانی قرار می گیرید که در آن باید مدیر وظیفه را انتخاب کنید.

اما این اصلاً مشکلی نیست. زیرا شما همچنین می توانید از طریق مدیر وظیفه به کور شدن مشکل سازان نرم افزار پایان دهید. به سادگی ابتدا Task Manager را با CTRL + SHIFT + ESC باز کنید، سپس شروع به تایپ فرآیند یا بازی کنید و کلید DEL را فشار دهید. اگر همه کارها را به درستی انجام دادید، برنامه گیر کرده باید به طور ناگهانی پایان یابد و شما باید دوباره کنترل کامل بر رایانه شخصی خود داشته باشید – بدون دردسر راه اندازی مجدد.

آیا می خواهید میانبرهای صفحه کلید مفیدتری داشته باشید؟ در ویدیوی ما مهمترین میانبرهای ویندوز 10 را به شما نشان می دهیم – اکثر آنها در ویندوز 11 نیز کار می کنند:

به این صورت است که برنامه ها را کورکورانه از طریق مدیر وظیفه پایان می دهید

مجوز:نسخه کامل

CTRL + SHIFT + ESC: به این ترتیب مدیر وظیفه را سریعتر راه اندازی می کنید

مخصوصاً گیمرها مشکل را می دانند: گاهی اوقات بازی شما هنگ می کند. اگر ALT + F4 کلاسیک شما را ناامید کند، مدیر وظیفه نیز می تواند در اینجا کمک کند. در نهایت، شما همچنین می توانید از مدیر وظیفه برای پایان دادن به برنامه ها و فرآیندها استفاده کنید. این احمقانه است که گاهی اوقات بازی اجازه نمی دهد مدیر وظیفه در پیش زمینه ظاهر شود. در عوض، ابزار ویندوز باز است اما روی صفحه نمایش شما قابل مشاهده نیست.

اگر ویندوز دوباره خراب شده باشد، مدیر وظیفه اغلب در مواقع اضطراری نجات است. اما برای فراخوانی ابزار مفید ویندوز در واقع به چه ترکیب کلیدی نیاز دارید؟ احتمالاً به CTRL + ALT + DEL فکر می کنید، درست است؟ در حالی که کار می کند، میانبر صفحه کلید دیگری وجود دارد که می توانید از آن برای راه اندازی سریعتر Task Manager استفاده کنید.