به این ترتیب فرم کوتاه را به درستی می نویسید

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

اگر در مورد اختصارات سؤالی دارید، همیشه ارزش دارد که نگاهی بیندازید در فرهنگ لغت. اگر اختصارات رسمی برای عبارات خاصی در آنجا پیدا کردید، حتما باید از آنها استفاده کنید. همینطور در مورد کلمه «احتمالاً» آن مخفف صحیح “احتمالا” می خواند. ممکن است این املا را بیشتر دیده باشید و از آنجایی که فرهنگ لغت به طور رسمی “احتمالا” را تأیید می کند، همیشه باید از آن استفاده کنید.

قوانین اختصاری: به چه مواردی باید توجه خاصی داشته باشید؟

با خود کلمه “احتمالا” فشار می دهید موقعیت نا امن بیرون از. این بدان معنی است که جزئیات خاصی هنوز نامشخص است و هنوز تأیید نشده است. جمله «امروز ممکن است برای بستنی برویم بیرون» به این معناست که ممکن است یک گروه چند نفره برای بستنی بیرون بروند، اما این موضوع هنوز مشخص نشده است. مترادف دیگر “احتمالا” “احتمالا” است. اساساً در آلمانی این کلمه پرکاربرد است.

همچنین می توانید کلماتی مانند “احتمالا” را بیشتر در چت ها مخفف کنید. در ویدیوی زیر، معانی شناخته شده ترین اختصارات را که به عنوان مثال در واتس اپ خوانده اید، بیاموزید.

مخفف “احتمالا”: به گفته دودن، این گونه است که شما آن را درست می نویسید

ممکن است در حال نوشتن یک ایمیل یا نشستن روی یک سند باشید. شما می خواهید گفته خود را در کمترین کاراکتر، به طور خلاصه و مختصر خلاصه کنید. بنابراین شما از اختصارات استفاده می کنید. برای اینکه آنها درست باشند، در این مقاله نحوه اختصار صحیح کلمه “احتمالا” را توضیح خواهیم داد. کمی اطلاعات در کنار: “در نهایت” یک قید است و همچنین می تواند با “تحت شرایط خاص” یا “شاید” جایگزین شود.

را مخفف “احتمالا” یک قانون املایی کلی برای چنین املاهایی را به شما نشان می دهد. به این ترتیب او تعلق دارد نقطه میانبر همیشه به فرمول صحیح یک مخفف. یعنی، که “احتمالا” فقط از این طریق صحیح است، زیرا “احتمالا” بدون دوره اشتباه خواهد بود. با استثنائات بسیار کمی، این قانون برای همه اختصارات اعمال می شود. مثلاً در مورد «در نظر گرفتن» یا «در میان چیزهای دیگر» نیز چنین است.

احتمالاً: این کلمه دقیقاً به چه معناست؟

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

شما می خواهید کلمه “احتمالا” را مخفف کنید. مشکلی نیست، ما توضیح می دهیم که مخفف صحیح کدام است و چند مترادف به شما می دهیم.