قراردادهای تلفن همراه با حجم داده کافی LTE و امکان تماس و پیامک نامحدود اکنون با کمتر از 6 یورو در ماه در دسترس است. ما همه پیشنهادات موجود را بررسی کرده و بهترین ها را برای شما خلاصه کرده ایم.

قرارداد تلفن همراه زیر 6 یورو: بهترین پیشنهادات در شبکه از Telekom، Vodafone و o2

بسیاری از ما می خواهیم شماره تلفن خود را هنگام تغییر قرارداد حفظ کنیم. ارائه دهندگان تلفن همراه اکنون موظف هستند در صورت فسخ شماره تلفن را منتشر کرده و آن را به یک ارائه دهنده جدید انتقال دهند. قابلیت حمل شماره رایگان است و حتی این مزیت را دارد که اغلب یک جایزه از ارائه دهنده وجود دارد.

آیا در حال حاضر صاحب یک گوشی هوشمند هستید و فقط به یک تعرفه مناسب برای آن نیاز دارید؟ جستجوی یک قرارداد تلفن همراه ارزان قیمت کمتر از 6 یورو می تواند بسیار آزاردهنده باشد، زیرا پیشنهادات بی شماری با شرایط مختلف وجود دارد. علاوه بر قیمت، میزان حجم داده و شبکه نقش تعیین کننده ای در انتخاب بهترین معاملات دارند. ما تمام تعرفه‌های شبکه‌های تلکام، وودافون و o2 را بررسی کرده‌ایم و در نمای کلی زیر تنها تعرفه‌های تلفن همراه زیر 6 یورو را به شما ارائه می‌کنیم که در حال حاضر بهترین نسبت قیمت به عملکرد را ارائه می‌دهند.

موبایل آبی Allnet L winSIM LTE همه 5 گیگابایت (1 ماه) موبایل آبی Allnet L Flex
قیمت (ماهانه) 5.99 یورو 5.55 یورو 5.99 یورو
هزینه اتصال (یکباره) 0.00 یورو 19.99 یورو 29.99 یورو
شبکه O2/Telefonica O2/Telefonica O2/Telefonica
LTE 5 گیگابایت، حداکثر 50 مگابیت در ثانیه 5 گیگابایت، حداکثر 50 مگابیت در ثانیه 5 گیگابایت، حداکثر 50 مگابیت در ثانیه
داده خودکار نه بله، قابل غیر فعال کردن است نه
مدت زمان 24 ماه 1 ماه 1 ماه
پیشنهاد دادن موبایل آبی Allnet L winSIM LTE همه 5 گیگابایت (1 ماه) موبایل آبی Allnet L Flex
برای یافتن قرارداد تلفن همراه زیر 6 یورو که کاملاً متناسب با نیاز شما باشد به نکات زیر توجه کنید:

  • در انتخاب شبکه تلفن همراه – Telekom، Vodafone یا o2 – در درجه اول باید توجه داشته باشید که کدام شبکه بهترین پوشش را در محل زندگی شما ارائه می دهد. در شهرها، شبکه ها تقریباً برابر هستند، خارج از آنها، Telekom جلوتر است و پس از آن Vodafone و o2 قرار دارند. برای اطمینان، می توانید از همسایه ها، دوستان و اقوام در مورد تجربیاتشان بپرسید.
  • را مقدار حجم داده نقش مهمی در قیمت گذاری قرارداد تلفن همراه ایفا می کند. یک پیشنهاد خوب تا جایی که ممکن است گیگابایت را با کمتر از 6 یورو در ماه ارائه می دهد. پس از اتمام حجم شامل، تعرفه اغلب به سرعت بسیار پایین کاهش می یابد، که موج سواری با موبایل را تقریبا غیرممکن می کند.
  • را سرعت بر حسب مگابیت بر ثانیه داده می شود. هر چه مگابایت بر ثانیه بیشتر باشد، بهتر است، حتی اگر به ندرت به حداکثر سرعت برسد. تقریباً همه برنامه‌های کاربردی ضروری را می‌توان از سرعت ۲۱.۶ مگابیت بر ثانیه استفاده کرد. اکثر تعرفه های زیر 6 یورو سرعت LTE تا 50 مگابیت بر ثانیه را ارائه می دهند.
  • تعرفه بدون LTE خوشبختانه تقریباً دیگر وجود ندارد. اگر هنوز در یک قرارداد قدیمی بدون LTE هستید، باید فوراً آن را لغو کنید زیرا استانداردهای قدیمی تلفن همراه به زودی خاموش می شوند. 5G برای تعرفه های تلفن همراه زیر 6 یورو نقشی ندارد، زیرا استاندارد جدید تنها در تعرفه های گران قیمت Telekom، Vodafone و o2 ارائه می شود. به هر حال، تنها یک اقلیت در حال حاضر صاحب یک گوشی هوشمند مجهز به 5G هستند.
  • تقریباً تمام قراردادهای تلفن همراه زیر 6 یورو شامل یک مورد است نرخ ثابت برای تلفن و بیشتر برای پیامک. با این حال، پیام رسان هایی مانند WhatsApp و Co به طور فزاینده ای مورد استفاده قرار می گیرند، به همین دلیل حجم داده ها اهمیت بیشتری دارد.
  • یک قرارداد کلاسیک تلفن همراه یکی دارد حداقل مدت 24 ماه با مهلت اطلاع رسانی 1 ماهه با این حال، قراردادهای ارزان قیمت تلفن همراه فقط با سیم کارت زیر 6 یورو می توانند اغلب بدون اصطلاح با مهلت اعلان از 1 تا 3 ماه رزرو شود.
  • را داده خودکار هنگامی که حجم داده ها تمام می شود، به طور خودکار چند صد مگابایت اضافه می کند. با این حال، این گران است، بنابراین باید تعرفه ای را رزرو کنید که شامل حجم کافی داده باشد و دیتای خودکار را غیرفعال کنید.

انتقال شماره تلفن: نکاتی برای تغییر بی دردسر ارائه دهنده تلفن همراه