بهترین ماجراجویی دزدان دریایی از زمان دزدان دریایی کارائیب

پرچم ما یعنی مرگ توسط دیوید جنکینز و HBO ساخته شده است. دو دزد دریایی با بازی Thor: Rognarok کارگردان Taika Waititi و کمدین و بازیگر Rhys Darby. این سریال نه تنها محتوا را برای بیش از یک لحظه خنده دار ارائه می دهد، نه. در عوض، در طول فصل اول به یک داستان احساسی تبدیل می شود که به گفته راتن تومیتوز، عمدتاً مخاطب را کاملاً متقاعد کرد. پس برای همه کسانی که منتظر فرصتی برای شروع یک ماجراجویی جدید در اعماق دریا پس از دزدان دریایی کارائیب بودند، خوشحال باشید. او آنجاست: از 1 ژوئن 2023 در RTL+ در جریان! و به لطف پایان باز ده قسمت فصل 1 “پرچم ما یعنی مرگ” و نقدهای مثبت فراوان، فصل دوم ممکن است به زودی در دسترس باشد. بینش، بصیرت، درون بینی. آیا علاقه مندید که ارائه دهنده پخش جریانی برای چه چیز دیگری می تواند ارزشمند باشد؟ همکاران ما در kino.de نشان می‌دهند که کدام سریال‌ها و فیلم‌ها در ژوئن ۲۰۲۳ در RTL+ منتظر شما هستند.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

زبان ها:آلمانی

توجه طرفداران ماجراجویی و دزدان دریایی: ارائه دهنده پخش جریانی RTL+ با این مجموعه سرگرمی های بی نظیری را برای شما در نظر گرفته است.

جولیان هکسسلشنایدر

“پرچم ما یعنی مرگ” – به همین دلیل است که سریال ارزش دیدن دارد

نسخه:وب