بهترین فیلم MCU 45 دقیقه از دست رفته است

متأسفانه، بسیار مشکوک است که طرفداران هرگز صحنه آغازین 45 دقیقه ای Infinity War را دوباره ببینند. اگرچه در گذشته همیشه کات های کارگردان وجود داشته است – حداقل در رقیب مارول، دی سی با برش اسنایدر از لیگ عدالت – اما تاکنون هیچ بیانیه رسمی از سوی مارول وجود نداشته است و ایجاد و ادغام افکت های پیچیده CGI قطعا به بودجه زیادی نیاز دارد.

این مقاله حاوی اسپویلرهای Avengers: Infinity War است:

ویدئوی مصاحبه با جیم استارلین را اینجا ببینید:

به جای صحنه تهاجم 45 دقیقه ای، Avengers: Infinity War با حمله تانوس به سفینه فضایی شروع می شود. که شامل ثور، لوکی و دومین سنگ بی نهایت است – او قبلاً سنگ قدرت زاندار را با خود در آنجا حمل می کند.

MCU: آیا مارول می تواند صحنه مگا را ارائه دهد؟

Avengers: Infinity War با پایان خود برای همیشه در حافظه طرفداران MCU سوخت. شکستن انگشتان تانوس و از بین بردن نیمی از تمام زندگی در جهان یکی از بزرگترین حرکات MCU بود. در تضاد با پایان قوی بود با این حال، در ابتدا شروع کاملا متفاوتی برای فیلم در نظر گرفته شده بودهمانطور که جیم استارلین، خالق Thanos اکنون فاش کرده است. متأسفانه به دلیل هزینه و محدودیت زمانی، پیش درآمد فیلم قطع شد.

Avengers: Infinity War باید 45 دقیقه بیشتر باشد

تریلر Avengers: Infinity War

استارلین در مصاحبه ای در کانال یوتیوب Near Mint Condition درباره فیلمبرداری فیلم Avengers: Infinity War صحبت کرد و فاش کرد که فیلم پرفروش MCU در واقع با حمله 45 دقیقه ای تانوس به سیاره زاندار باید شروع شود. در طول تهاجم وحشیانه، تایتان اولین سنگ Infinity Stone را تصرف کرد. طبق گفته استارلین، صحنه با بازیگران فیلمبرداری شد، اما قبل از استفاده از جلوه های ویژه کنار گذاشته شد – استفاده از CGI هزینه را به میزان قابل توجهی افزایش می داد. علاوه بر این، زمان پخش فیلم از 2 ساعت و 29 دقیقه به بیش از 3 ساعت افزایش می یافت.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

برای بسیاری از طرفداران مارول، Avengers: Infinity War بهترین فیلم این فرنچایز است که تا به حال ساخته شده است – و هرگز نتوانستند 45 دقیقه حیاتی را ببینند. بلاک باستر MCU قرار بود شروع متفاوتی داشته باشد که در واقع فیلمبرداری شد اما بعد کنار گذاشته شد.

Avengers 3 & 4 - Infinity War: تریلر، انتشار در سینما، بازیگران و اطلاعات

تریلر Avengers: Infinity War را دوباره اینجا ببینید:

نمی توان گفت که آیا دیزنی مایل به خرج کردن این مقدار پول است یا خیر — بالاخره، فرنچایز در حال مبارزه در حال حاضر به اندازه کافی مشکلات دیگر دارد. طرفداران باید برای صحنه نبرد تاریخی، بنابراین اول از همه در تخیل آنها به عقب افتادن.