بهترین فیلم MCU به شدت خلاصه شد

به جای صحنه تهاجم 45 دقیقه ای، Avengers: Infinity War با حمله تانوس به سفینه فضایی شروع می شود. که شامل ثور، لوکی و دومین سنگ بی نهایت است – او قبلاً سنگ قدرت زاندار را با خود در آنجا حمل می کند.

MCU: آیا مارول می تواند صحنه مگا را ارائه دهد؟

ایجاد و ادغام جلوه های پیچیده CGI قطعاً به بودجه زیادی نیاز دارد. نمی توان گفت که آیا دیزنی مایل به خرج کردن این مقدار پول است یا خیر — بالاخره، فرنچایز در حال مبارزه در حال حاضر به اندازه کافی مشکلات دیگر دارد. طرفداران باید برای صحنه نبرد تاریخی، بنابراین اول از همه در تخیل آنها به عقب افتادن.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

این مقاله حاوی اسپویلرهای Avengers: Infinity War است:

Avengers: Infinity War

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/07/02 18:29

Avengers: Infinity War باید 45 دقیقه بیشتر باشد

همه ستاره های هالیوود مانند مارول نیستند – این بازیگر بریکینگ بد MCU را نمی خواهد:

تردید وجود دارد که طرفداران هرگز صحنه آغازین 45 دقیقه ای Infinity War را دوباره ببینند. اگرچه در گذشته همیشه کات های کارگردان وجود داشته است – برای مثال در رقیب مارول دی سی با اسنایدر بریده شده از لیگ عدالت. البته تاکنون مارول بیانیه رسمی منتشر نکرده است.

نسخه “کوتاه” نیز ارزش دیدن دارد:

Avengers: Infinity War

بلاک باستر افسانه ای مارول را در Amazon Prime Video پخش کنید

استارلین در مصاحبه ای در کانال یوتیوب Near Mint Condition درباره فیلمبرداری فیلم Avengers: Infinity War صحبت کرد و فاش کرد که فیلم پرفروش MCU در واقع با حمله 45 دقیقه ای تانوس به سیاره زاندار باید شروع شود. در طول تهاجم وحشیانه، تایتان اولین سنگ Infinity Stone را تصرف کرد. طبق گفته استارلین، صحنه با بازیگران فیلمبرداری شد، اما قبل از استفاده از جلوه های ویژه کنار گذاشته شد – استفاده از CGI هزینه را به میزان قابل توجهی افزایش می داد. علاوه بر این، زمان پخش فیلم از 2 ساعت و 29 دقیقه به بیش از 3 ساعت افزایش می یافت.

برای بسیاری از بینندگان، Avengers: Infinity War بدون شک بهترین فیلم MCU تا به امروز است، بنابراین ممکن است تعجب برانگیز باشد که این بلاک باستر در ابتدا قرار بود 45 دقیقه طولانی‌تر باشد. حتی یک مگا صحنه در ابتدا فیلمبرداری شد، اما پس از آن کنار گذاشته شد.

Avengers 3 & 4 - Infinity War: تریلر، انتشار در سینما، بازیگران و اطلاعات

ویدئوی مصاحبه با جیم استارلین را اینجا ببینید:

Avengers: Infinity War با پایان خود برای همیشه در حافظه طرفداران MCU سوخت. شکستن انگشتان تانوس و از بین بردن نیمی از تمام زندگی در جهان یکی از بزرگترین حرکات MCU بود. در تضاد با پایان قوی بود با این حال، در ابتدا شروع کاملا متفاوتی برای فیلم در نظر گرفته شده بودهمانطور که جیم استارلین، خالق Thanos اکنون فاش کرده است. متأسفانه به دلیل هزینه و محدودیت زمانی، پیش درآمد فیلم قطع شد.