بهترین فیلم تمام دوران در نتفلیکس: هیچ کس نمی تواند آن را شکست دهد

در واقع، “محکومین” یکی از بهترین فیلم هایی است که می تواند تولید کند، و یک الزام مطلق است. بازیگران کامل به رهبری تیم رابینز در نقش اندی دوفرن و مورگان فریمن در نقش «قرمز»، پیروزمندانه بازی می‌کنند.

هزاران فیلم در انتظار کشف در نتفلیکس هستند. اما تنها یکی از آنها واقعاً بهترین فیلم بلند تمام دوران است. ما این را نمی گوییم، اما کاربران IMDb (پایگاه داده فیلم های اینترنتی). آنها باید بدانند.

نتفلیکس
The Condemned – تریلر – انگلیسی

به طور خلاصه: فیلمی که حتماً آن را دیده اید – اگر دوست داشته باشید بار دوم یا سوم. اکنون این فرصت را دارید که با نتفلیکس این کار را انجام دهید.

نکته جدید سریال با تیم رابینز

فیلم سینمایی سال 1994 ساخته فرانک دارابونت با فروش کمتر از 30 میلیون دلار در باکس آفیس هر چیزی جز یک موفقیت بزرگ بود. اما در طول سال ها و در سینمای خانگی، «محکومین» تبدیل به یک فرقه و راه خود را در قلب مردم آنجا بازی کرد.

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA

خیلی ها قبلا او را دیده اند. که هنوز لذتش را نبرده است آیا فیلم در لیست سطلی است؟ و چند نفر در واقع هرگز نام او را نشنیده اند.

The Convicts در حال حاضر در نتفلیکس: بهترین فیلم تاریخ

هرکسی که فیلم را نداند و بشنود که این فیلم بر اساس داستان کوتاهی از “استیون کینگ” “استیون وحشت” ساخته شده است، ممکن است آن را باور نکند. این وحشت به خوبی در داخل دیوارهای زندان شاوشنک پنهان شده است. اما داستان اندی دوفرن محکوم به ناحق و همبستگانش چنان پر از احساسات و انسانیت است که اشک آدم را بر می انگیزد.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

با امتیاز IMDb امتیاز باورنکردنی 9.3 از 10 حداکثر امتیاز با 2.7 میلیون رای، فیلم “رستگاری در شاوشنک” از سال 2008 در پایگاه اینترنتی فیلم های اینترنتی جایگاه برتر را به خود اختصاص داده است. هیچ فیلمی بهتر نیست (منبع:IMDb). به همین دلیل است که در حال حاضر هیچ فیلمی نمی تواند در نتفلیکس بهتر باشد، جایی که می توانید در حال حاضر The Convicts را تماشا کنید (در نتفلیکس تماشا کنید).

تریلر شاهکار:

به هر حال: شما در حال حاضر می توانید تیم رابینز را نیز در یکی دریافت کنید پروژه جدید و شیک دیدن. “Silo” در Apple TV+ در حال حاضر پرمخاطب ترین سریال در ایالات متحده است. خوشبختانه در نسخه آلمانی با صداپیشه معروف رابینز، توبیاس مایستر، که قبلا صدای خود را به بازیگر آمریکایی در “محکومین” قرض داده بود.