بهترین سریال پیشتازان فضا بالاخره به وقت اضافه رسید

برخلاف دو فصل اول، به نظر می رسد همه چیز در نهایت درست انجام شده است. با این حال، کاربران Prime نمی توانند سریالی را که در حال حاضر احتمالاً بهترین سریال Star Trek است به صورت رایگان در آمازون ببینند. همانطور که می دانید، “پیشتازان فضا: جهان های جدید عجیب” وجود دارد. در سرویس پخش جدید Paramount+ – هزینه 7.99 یورو در ماه یا 79.90 یورو در سال. یک دوره آزمایشی 7 روزه در دسترس است (به Paramount+ مراجعه کنید). با این حال، در آمازون، این مجموعه فقط به صورت نقدی به صورت دانلود دیجیتال (مشاهده در آمازون) یا بر روی Blu-ray و DVD (مشاهده در آمازون) در دسترس است.

با رتبه IMDb از امتیاز 8.2 از 10 شامل ماجراهای کاپیتان کریستوفر پایک و خدمه اینترپرایز است برنامه اجباری از طرفداران Star Trek Rotten Tomatoes نیز تصویر مثبتی را نشان می دهد – 99 درصد از منتقدان حرفه ای موافق هستند و 80 درصد از بینندگان بیش از حد راضی هستند.

پیش نمایش کمی از فصل 2:

نیازی به گفتن بیشتر در مورد آن نیست. فصل اول موفقیت آمیز بود و به آینده Star Trek امیدوار بود. حالا که به زودی دنبال خواهد شد فصل دوم Star Trek: Strange New Worlds. اراده از 15 ژوئن 2023 در سراسر جهان شروع کنید، سپس البته دوباره در Paramount+ (منبع: StarTrek.com). آمازون چیزی دریافت نمی کند یا ممکن است فقط قسمت ها را بعدا بفروشد، اما آنها را به عنوان بخشی از نرخ ثابت Prime Video نشان نمی دهد.

ادامه دارد: حتماً فصل 3

Star Trek: Strange New Worlds – زیرنویس اصلی تریلر

کلیپ پیش نمایش فصل دوم Star Trek: Strange New Worlds

خلاصه داستان به این صورت است (ترجمه شده): «دنیای جدید عجیب و غریب از قلمروی آشنا با تأثیری تازه عبور می کند. ساختار اپیزودیک و بازیگران روح‌بخش حس کشف بی‌کران را که در ریشه‌های فرنچایز بود، دوباره به تصویر می‌کشند.»

با سه فصل، “Star Trek: Strange New Worlds” به خوبی با مجموعه اصلی Star Trek برابری می کند – “Spaceship Enterprise” بین سال های 1966 و 1969 پخش شد. با این حال، کرک و شرکت در مجموع به 79 قسمت رسیدند. در آینده‌ای قابل پیش‌بینی، تعداد زیادی برای «پیشتازان فضا: جهان‌های جدید عجیب» وجود نخواهد داشت. فصل اول فقط شامل 10 قسمت بود، به احتمال زیاد این تعداد نسبتا کم برای فصل های بعدی نیز صدق می کند. حداقل 8 فصل طول می کشد تا به سریال اصلی برسد.

اما پارامونت چیزهای بیشتری را فاش می کند، زیرا سریال نیز ساخته شده است برای فصل سوم تمدید شد. پس از آن می توان آن را در اولین سال آینده مشاهده کرد.

تریلر فیلم Strange New Worlds:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

فصل سوم “پیشتازان فضا: پیکارد” در حال حاضر در آمازون پرایم ویدئو در حال اجرا است و قلب طرفداران را به وجد می آورد زیرا تمام خدمه عادی “پیشتازان فضا: نسل بعدی” بالاخره در حال جمع شدن هستند (در Amazon Prime Video تماشا کنید).

آمازون دستش خالی است: «Star Trek: Strange New Worlds» فصل دوم در ژوئن

طرفداران «پیشتازان فضا» می توانند خوشحال شوند، زیرا احتمالاً بهترین سریال در حال حاضر این فرنچایز در آستانه ورود به دور دوم است و فراتر از آن ادامه خواهد داشت. متأسفانه، شما نمی توانید آنها را ابتدا در آمازون ببینید، حداقل نه به عنوان بخشی از نرخ ثابت پخش Prime Video.