بهترین سریال نتفلیکس

فقط در آن “پایگاه اطلاعات فیلم های اینترنتی” برای وجود دارد “بریکینگ بد” 9.5 امتیاز برجسته، هیچ سریال دیگری امتیاز بالاتری کسب نمی کند و بنابراین شایسته رتبه اول است (منبع: IMDb). «Breaking Bad» ابتدا بین سال‌های 2008 و 2013 پخش شد و در حال حاضر یک کلاسیک مدرن، شکوفایی سبکی از فرهنگ پاپ است.

تریلر Better Call Season 1 Netflix OmU

نت‌فلیکس سریال‌ها و فیلم‌های زیادی دارد، از جمله فیلم‌های تلخ. با این حال، به وضوح بهترین سریال تمام دوران است. حتی اگر این بسیار شناخته شده باشد، تعداد زیادی از مردم هنوز آن را ندیده اند و قطعاً اکنون باید این کار را انجام دهند.

نتفلیکس

تریلر فصل 1 بریکینگ بد

نتفلیکس نه تنها بهترین فیلم تمام دوران را نشان می دهد، بلکه این فیلم را نیز به نمایش می گذارد بهترین سریال در سرویس پخش قابل مشاهده است. این طبقه بندی کاملاً ذهنی بر اساس رتبه بندی فعلی IMDb است.

«بریکینگ بد» در نتفلیکس: هیچ سریالی بهتر نیست

اتفاقا نه تنها رتبه IMDb از کیفیت سریال صحبت می کند. دو گلدن گلوب و 16 جایزه امی احتمالاً نشانه ای غیرقابل انکار از درخشش «برکینگ بد» هستند. این سریال همچنین در کتاب رکوردهای گینس به عنوان بالاترین امتیاز در تمام دوران ثبت شد – چشمگیر. واقعاً آمیزه‌ای از درام و طنز سیاه تا به امروز بی‌نظیر و بی‌رقیب است.

میشه یه کم بیشتر بشه؟

از سوی دیگر، یک دنباله واقعی نیز وجود دارد. “El Camino: A Breaking Bad Movie” در سال 2019 در نتفلیکس منتشر شد و ادامه داستان سریال با تمرکز بر شخصیت جسی پینکمن (آن را در نتفلیکس تماشا کنید). با امتیاز IMDb 7.3، این فیلم کمی کمتر از حد انتظار بود، اما هنوز هم سرگرمی تلویزیونی بسیار خوبی است.منبع

سریال اتفاقات را به تصویر می کشد بریکینگ بد:

شما می توانید همه آنها را در نتفلیکس انجام دهید 62 قسمت تقسیم شده در 5 فصل تماشا کنید (در نتفلیکس تماشا کنید). اگر معلم شیمی مواد مخدر، والتر «والت» وایت/هایزنبرگ را نمی‌شناسید، حتماً باید با او آشنا شوید.

این سریال بین سال های 2015 تا 2022 پخش شد و دارای 6 فصل با 63 قسمت بود. با امتیاز 9.0 در IMDb، این سریال از نسخه اصلی پیشی نمی‌گیرد، اما بسیاری از سریال‌های تلویزیونی و جریانی دیگر را شکست می‌دهد.

اگر 62 قسمت را تمام کرده اید، لازم نیست ناراحت باشید، زیرا دو شیرینی دیگر برای طرفداران جدید وجود دارد. از یک طرف وجود خواهد داشت سری پیش درآمد بهتر است با ساول تماس بگیرید با بازی وکیل «بریکینگ بد»، سائول گودمن (در نتفلیکس تماشا کنید).

تاریخچه تلویزیون امروز: