بهترین ساعت های هوشمند اپل، هواوی و شرکت.

مزایای:

 • صفحه نمایش OLED بسیار خوب
 • بسیاری از عملکردهای (تناسب اندام).
 • عملکرد ECG

نکته قیمت البته در بررسی کلی ما از طرفداران سامسونگ غفلت نمی شود. اعطا شده: Samsung Galaxy Watch 4 کامل نیست. در Stiftung Warentest این برای یک “خوب” کافی بود (درجه 2.4)، اما عمر نسبتاً کوتاه باتری، از جمله موارد دیگر، منجر به کاهش ارزش شد. ویرایشگر ما پیتر نسخه کلاسیک Samsung Galaxy Watch 4 را آزمایش کرد و به ویژه از وابستگی به تلفن هوشمند سامسونگ انتقاد کرد.

Samsung Galaxy Watch 4 و Watch 4 Classic (منبع تصویر: GIGA)

معایب:

 • عمر باتری کوتاه
 • وابستگی به سامسونگ

Huawei Watch GT 3: عملکردهای عملی با قیمت منصفانه

نکته GIGA شاه مرده، زنده باد شاه – به سختی گفته ای وجود دارد که بهتر از این با اپل واچ مطابقت داشته باشد. هر سال یک مدل تازه وجود دارد و هر سال به عنوان برنده آزمون انتخاب می شود – از جمله آنها اپل واچ سری 7 (مشاهده در سایبرپورت). از نظر خارجی، صفحه نمایش نسبت به مدل های قبلی خود به 1.9 اینچ افزایش یافته است. صفحه نمایش با فناوری OLED واضح و رنگارنگ خود متقاعد می شود و ساعت نیز ضد آب است – شنا و دوش گرفتن مشکلی ندارد. همانند ساعت‌های سری 6، می‌توانید از سری 7 نیز برای اندازه‌گیری اکسیژن خون استفاده کنید، و این ساعت دارای عملکرد ECG است که ریتم قلب را کنترل می‌کند.

سه اپل واچ سری 7 در کنار هم قرار گرفته اند – با نوار صورتی، شرابی و نارنجی.
اپل واچ سری 7 به وضوح در Stiftung Warentest جلوتر است (منبع تصویر: اپل)

برنامه “Garmin Connect” برای اتصال به تلفن همراه مورد نیاز است، اگرچه گاهی اوقات ممکن است لکنت رخ دهد. همین امر در مورد نرم افزار نیز صدق می کند – در اینجا در پایان مورد نیاز است به روز رسانی های مربوطه از سازنده

Garmin Venu 2 Plus (مشکی) اکنون از 389.99 یورو در MediaMarkt

در ارزیابی‌ها، ما تا حدی آزمایش‌های خود را بر اساس نتایج Stiftung Warentest (ویرایش 4/2022) و سایر سایت‌های تست خارجی استوار کردیم. همینطور داشت رتبه بندی کاربران تاثیر در انتخاب دومی مفید بود زیرا آنها بر اساس اعداد معیار و سایر مقادیر آزمایشگاهی که چیز زیادی نمی‌گفتند قضاوت نمی‌کردند، بلکه بر برداشت‌های فردی تأکید داشتند.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2022/12/24 07:07

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2022/12/24 ساعت 3:29 صبح

مزایای:

 • صفحه نمایش آسان برای خواندن
 • Google Apps and Services

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2022/12/23 ساعت 9:44 ب.ظ

راستی: اگر نمی‌خواهید بدون یک ساعت هوشمند رده بالا کار کنید و می‌خواهید برای آن بیشتر در جیب خود بگردید، ارزش نگاه کردن به آن را دارد. گارمین فنیکس 7 (به اتو نگاه کنید). سازنده باتری حتی قوی تری را در این مدل ادغام کرده است و شما از یک پخش کننده موسیقی و یک مدیر نقشه جامع (به عنوان مثال برای مناطق اسکی) بهره مند می شوید.

بهترین ساعت های هوشمند: اینگونه آنها را آزمایش و انتخاب کردیم

نکته اصلی شیک است؟ سپس ما در اینجا چند ساعت هوشمند مد برای شما داریم:

Samsung Galaxy Watch 4: خوب، اما با نقاط ضعف

بیشتر و بیشتر تولید کنندگان تلفن همراه در حال گسترش دامنه خود هستند تا ساعت های هوشمند را، چه برای دفتر و چه برای آموزش، در بر گیرند – همراهان کوچک می توانند پوشیدنی های مفیدی باشند. اما می توانید در مقاله گیگا ما دریابید که کدام ساعت های هوشمند با تمام این مدل ها واقعاً ارزشمند هستند.

با تحقیقاتی که انجام دادیم، می‌خواهیم محصولات مناسبی را به شما پیشنهاد کنیم و از خریدهای بد خودداری کنید. اعتماد شما برای ما مهم است – به همین دلیل است که می توانید به ما تکیه کنید. در مقاله ای جداگانه خواهید آموخت که چگونه GIGA به توصیه ها و تست های محصول رسیدگی می کند.منبع

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2022/12/24 07:33

اگر به دنبال ساعت هوشمندی هستید که لزوماً نمی خواهید برای آن هزینه زیادی کنید، ارزشش را دارد. Huawei Watch GT3 (مشاهده در آمازون). برخلاف اپل واچ زیر، ساعت تناسب اندام هواوی بدون دردسر است با گوشی های اندروید و iOS سازگار. مزیت دیگر: می‌توانید برنامه‌های اضافی مانند برنامه‌های تناسب اندام را نصب کنید، بنابراین می‌توانید تمرینات ورزشی را با ساعت انجام دهید. علاوه بر این، باتری در مدل 44 میلی‌متری (هواوی هنوز 42 میلی‌متر ارائه می‌کند) تا 24 روز دوام می‌آورد، اگرچه در آزمایش ما همچنان 14 روز با استفاده فشرده دوام آورد.

Huawei Watch GT 3 (منبع تصویر: GIGA)

معایب:

ما نمی خواهیم و مجبور نیستیم ساعت هوشمند را شیطان سازی کنیم. با قیمتی کمتر از 200 یورو (به Saturn مراجعه کنید)، Samsung Galaxy Watch 4 با ظاهری شیک و زیبا متقاعد می شود. صفحه نمایش روشن و ضد خش. شما همچنین می توانید از خدمات گوگل استفاده کنید و ساعت هوشمند عملکردهای زیادی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد بدن خود را حتی بهتر بشناسید.

Samsung Galaxy Watch 4 (طلایی صورتی) اکنون از 165.00 یورو در Saturn

با این حال، ساعت نیز فاش کرد برخی از نقاط ضعف: خروجی صدا (مثلاً در حین تمرین) فقط به زبان انگلیسی است و ساعت همیشه به دستورات لمسی واکنش نشان نمی دهد (مخصوصاً در لبه ها).

Huawei Watch GT 3 (مشکی) اکنون از 180.37 یورو در آمازون

در ویدیوی GIGA ما توضیح می دهیم که با یک ساعت هوشمند باید به چه نکاتی توجه کنید:

در مشاوره خرید خود مطمئن شدیم که ما برای گوشی های هوشمند اندروید و iOS لیست ساعت های هوشمند منطبق برخی از پوشیدنی ها ترجیح می دهند به گوشی های هوشمند داخلی متصل شوند، به همین دلیل است که تعادل خوب در انتخاب برای ما مهم است. علاوه بر این، برای بسیاری از دارندگان ساعت هوشمند، نه تنها ویژگی‌های هوشمند مرتبط است، که با آن از ساعت هوشمند به عنوان گوشی هوشمند دوم استفاده می‌کنند، بلکه عملکردهای تناسب اندام نیز دارند. به همین دلیل، مدل هایی را نیز در نمای کلی ما پیدا خواهید کرد که دقیقاً این خواسته ها را برآورده می کنند.

بهتر است یک ردیاب تناسب اندام باشد؟ در اینجا چند توصیه برای شما داریم:

Garmin Venu 2 Plus: مناسب برای تمرین

مزایای:

 • باتری بسیار قوی
 • امکان نصب برنامه

معایب:

 • نرم افزار و عملیات تا حدی نابالغ است
 • خروجی صدای انگلیسی

مزایای:

 • تلفن و کنترل صدا
 • طراحی شیک
 • عملکردهای تناسب اندام گسترده و دقیق

اگر در درجه اول به دنبال یک ساعت تناسب اندام خوب هستید، ممکن است قبلاً به برند Garmin توجه کرده باشید. بر خلاف مدل معمولی زهره 2 شما می توانید در نسخه پلاس (مشاهده در MediaMarkt) برقراری تماس تلفنی از طریق ساعت، از طریق ورودی صوتی به پیام های متنی پاسخ دهید و دستیارهای صوتی روی گوشی مانند سیری و دستیار گوگل را کنترل کنید. در تست Garmin Venu 2 Plus، طراحی شیک و انتخاب زیاد عملکردهای تناسب اندام از جمله مواردی بود که ما را متقاعد کرد. علاوه بر این، باتری در هر بار شارژ حداقل 10 روز بیشتر از آنچه گارمین وعده داده دوام می آورد.

ساعت های هوشمند هستند یک مسابقه کامل برای کسانی که نمی خواهند (می خواهند) همیشه تلفن هوشمند خود را در دسترس داشته باشند، اما هنوز هم نمی خواهند بدون عملکردهای مختلف کار کنند. اما ساعت‌های هوشمند یک دوجین دلار هستند، اگرچه شما باید خودتان تصمیم بگیرید که آیا حالت‌های تناسب اندام مهم‌تر هستند یا اینکه می‌خواهید ساعت را در درجه اول در دفتر استفاده کنید. در بررسی کلی خود، به شما نشان خواهیم داد که کدام مدل ها واقعاً ارزش پول خود را دارند.

بهترین ساعت های هوشمند: همه مدل ها در یک نگاه

اپل واچ سری 7: برنده آزمون Stiftung Warentest

معایب:

 • عمر باتری کوتاه
 • فقط با آیفون سازگار است

علیرغم تمجیدها، ساعت هوشمند عاری از نقص نیست: Stiftung Warentest یکی را برای استفاده معمولی (با حالت تمرین غیرفعال) ارائه می دهد. عمر باتری فقط 48 ساعت بر. در اینجا قطعا موارد بیشتری وجود دارد. با این وجود، این ساعت به خوبی با امتیاز کلی 2.0 در Stiftung Warentest ظاهر می شود.

اپل واچ سری 7 (قرمز) اکنون از 391.00 یورو در Cyberport