بهترین خودروهای الکترونیکی از نظر ADAC: سازندگان آلمانی پیروز شدند

همچنین قابل توجه است که لیست بهترین های 12 سال گذشته تا حد زیادی با سال گذشته مطابقت دارد. این به وضوح نشان می دهد که خودروهای الکتریکی در طول زمان چقدر بهتر شده اند. مدل‌های قدیمی‌تر نمی‌توانند با آخرین نسخه‌ها همگام شوند. بر این اساس، برخی از خودروهای الکترونیکی نیز در انتهای پایینی مقایسه ADAC وجود دارند که مدتی است در بازار حضور دارند.

وفاداری به برند در بین خریداران خودرو، به ویژه در بخش پریمیوم، بالاست. هرکسی که مرسدس بنز رانده باشد به ندرت چیز دیگری می خواهد. این امر در مورد برندهای دیگر در بخش قیمت بالا نیز صدق می کند. پس از همه، رانندگان از بی ام و، مرسدس، اما پورشه و شرکت از این کار خوشحال هستند وسایل نقلیه مناسب برای پولشان دریافت كردن.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

با این حال، در مورد عنوان “بهترین ماشین الکتریکی” باید یک محدودیت ایجاد کنیم: ADAC اشاره می کند که شما فقط می توانید از مدل هایی را که تست خودکار ADAC را گذرانده اند مقایسه می کند. به گفته باشگاه خودرو، بیش از 100 مدل برقی را در 12 سال گذشته آزمایش کرده است (منبع: ADAC). بی ام و و مرسدس از بهترین خودروهای برقی این گروه آزمایشی هستند. با این حال، ADAC کل بازار را پوشش نمی دهد.

قیمت همچنین نقش مهمی در تست ماشین ADAC ایفا می کند – و نه تنها در آنجا:

با گذشت زمان بهتر و بهتر می‌شویم: خودروسازان برقی می‌شوند

به مراتب بیشتر از یک موفقیت قابل احترام می تواند اشکودا با نسخه کوپه Enyaq iV روی پرچم ها بنویس برند چک از گروه فولکس‌واگن تنها تولیدکننده‌ی حجمی است که در کنار برندهای برتر، مدال نقره را به دست آورده است.

زیرا در میان بهترین خودروهای الکترونیکی در تست خودرو ADAC مارک های برتر آلمانی اغلب روی تریبون ظاهر می شوند:

  1. مرسدس EQS 450+ / BMW iX xDrive50 (هر کدام با درجه 1.6)
  2. مرسدس EQE 350 / BMW i7 xDrive60 / BMW iX3 / Skoda Enyaq Coupé RS iV (هر کدام با درجه 1.7)
  3. Volvo C40 Pure Electric / VW ID.5 Pro Performance / Hyundai Ioniq 5 / BMW i4 eDrive40 / Porsche Taycan Sport Turismo GTS (هر کدام با درجه 1.8)

هرکسی که بخواهد به خودروی برقی تبدیل شود با این سوال روبرو می شود: کدام سازنده و کدام مدل برای من مناسب است؟ بررسی اجمالی بزرگ ADAC از بهترین خودروهای الکتریکی آزمایش شده می تواند به تصمیم گیری کمک کند. اگر واقعاً بهترین ها را می خواهید، باید مقدار زیادی پس انداز می کردید.

تحسین خودروهای الکترونیکی: مرسدس بنز و بی ام و بهترین ها را دارند

با آن بی ام و و مرسدس رتبه اول را به اشتراک می گذارند. این شرکت مستقر در مونیخ همچنین با BMW iX در کلاس متوسط ​​رو به بالا به پیروزی رسید، در حالی که شرکت مستقر در اشتوتگارت با EQS خود در کلاس بالا پیشتاز بود. با نمره کلی 1.6 در تست خودرو ADAC، هر دو این امتیاز را کسب کردند بهترین نتایج تا کنون برای خودروهای الکترونیکی