بهتره مراقب این شاهکار باش، ستاره راک!

مسلماً، LA Noire تا یک بازی کامل فاصله زیادی دارد – و به ویژه ضبط‌های موشن کپچر ویژگی‌های صورت برخی از شخصیت‌ها گاهی اوقات اصلاً پیر نشده است، همانطور که در کلیپ زیر می‌بینید:

زبان ها:انگلیسی آلمانی

از همان ابتدا مشخص بود که توسعه دهندگان واقعاً نمی دانستند که باید دنیای بازی بزرگ خود را با آن پر کنند. اینجا و آنجا کلکسیونی یا منظره ای، هر از چند گاهی جنایت دیگری در کنار جاده ظاهر می شود که در عرض 5 دقیقه قابل حل بود. در ابتدا ایده خوبی به نظر می رسد، اما در واقع فقط من را از داستان بیرون می کشد و در مسیر خودش قرار می گیرد.

پس من از شما خواهش می کنم، Rockstar: GTA 6 را دوباره به حالت تعلیق درآورید و یک LA Noire جدید به من بدهید.منبع

اما فقط تصور کنید که اگر همان اصل بازی با آخرین فناوری اجرا شود چقدر جالب می شد. من فقط برای آن 60 یورو به راک استار نمی پردازم، بلکه کل کیف پولم را نیز می پردازم. و برای پایین نگه داشتن هزینه های تولید نسبتاً – من همچنین می خواهم که برای شما ارزشمند باشد، Rockstar – تیم می تواند در جاهای دیگر صرفه جویی کند: جهان باز – زیرا این کاملاً اضافی است.

در فوریه 2022، Rockstar Games رسماً اعلام کرد که یک قسمت جدید GTA در حال توسعه است – و دنیای بازی ها دیوانه شد. سرانجام! پس از تقریباً 9 سال نشانه ای از زندگی از جانشین GTA 5 وجود داشت. این خبر به صورت آتش سوزی منتشر شد. در همین حال، توییت مربوطه بیش از 600000 لایک انباشته شده – حتی اگر محتوای اطلاعات بسیار کم باشد.

بستر، زمینه:ویندوز کامپیوتر، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4

من GTA 6 را نمی خواهم – من LA Noire 2 را می خواهم!

تریلر LA Noire – Nintendo Switch

LA Noire (سوئیچ) را در آمازون تماشا کنید

دنباله ی LA Noire باید چه کاری متفاوت انجام دهد؟

اما اگرچه LA Noire مشکلاتی دارد، من همیشه آن را به خوبی به یاد خواهم داشت. زیرا این بازی کاملا منحصر به فرد است. من عاشق محیط لس آنجلس دهه 1940 هستم، صحنه سازی سریال تضمین می کند که من هرگز خسته نمی شوم و هر یک از موارد صد برابر جالب تر از هر تلاش سریع در هر بازی نقش آفرینی است.

اکنون می‌توانید ماجراجویی‌های کول فلپس را در حال حرکت در نینتندو سوییچ خود بازی کنید:

به خصوص قالب سریال داستان را دوست داشتم. به‌جای اینکه در طول بازی فقط روی یک مورد کار کنم، با انبوهی از جنایات مختلف برخورد می‌کنم – و تقریباً هر یک از آنها تعلیق‌آمیز، مرموز است و یک پیچش داستانی کوچک را ارائه می‌دهد که به ندرت شاهد آن بودم. این اغلب اتفاق نمی افتد!

از طرفی من کمی ناامید شدم. زیرا اگر به من بستگی داشت، GTA 6 با خوشحالی می‌توانست چند سال دیگر صبر کند – حداقل اگر Rockstar Games از این زمان استفاده کند تا به جای آن یک دنباله کلاسیک دیگر را که شایسته آن است ارائه دهد: LA Noire.

اکشن ماجراجویی از سال 2011 یکی از بازی های مورد علاقه من است. جمع آوری شواهد، مصاحبه با شاهدان و تعقیب و گریز با مظنونین به عنوان کول فلپس – من عاشق مبارزه با جرم و جنایت در لس آنجلس بودم.

و در حالی که ما در مورد موضوع داستان هستیم: طرح کلی که در کل بازی می گذرد قطعاً باید در ادامه کمی عمیق تر شود و سوالات کمتری را بی پاسخ بگذارد، Rockstar.

با وجود تمام انتقادات – LA Noire منحصر به فرد است

سال‌هاست که منتظر بازی GTA 6 هستیم. حداقل اکنون می دانیم که بازی بعدی جهان باز در واقع در حال توسعه است. اما بین ما: من بدم نمی آید که راک استار دوباره کار روی GTA 6 را متوقف کند و در عوض دنباله ای برای این شاهکار اهدا کند.

GTA 6