بنابراین هنوز هم می توانید به دفتر و دانشگاه بروید

این دوچرخه الکترونیکی ایسر با پشتیبانی از هوش مصنوعی عرضه می شود:

درباره برنامه Uber:

Uber - درخواست یک سواری کنید

Uber – درخواست یک سواری کنید

به طوری که کارمندان همچنان می توانند بدون ماشین شخصی خود سر کار بیایند، ارزش یک بلوک در گزینه های جایگزین را دارد. دانش آموزان همچنین می توانند از آن برای رفتن به دانشگاه استفاده کنند، درست مانند دانش آموزان به مدرسه.

Neutron Holdings, Inc.

امروز هیچ چیز در آلمان کار نمی کند: در طول اعتصاب هشدار دهنده سراسری اتحادیه های کارگری ver.di و EVG، حمل و نقل عمومی فلج شده است. همچنین می‌توان از آسیب‌های شدید در ترافیک اتوبوس و قطار بدون خودروی شخصی خود جلوگیری کرد.

اعتصاب مگا: آلمان ایستاده است

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

درست است: اختلاف چانه زنی دسته جمعی باید (متاسفانه) هنوز برای مدتی با ما باشد. بنابراین می گوید: برای اعتصاب بعدی آماده شوید!

اگر اسکوتر الکترونیکی کافی نیست، می توانید به تاکسی یا اوبر تغییر مکان داد تبدیل شود. در اینجا باید هزینه بیشتری برای سفر پرداخت کنید، اما بسته به شرایط آب و هوایی و فاصله تا مقصد، تغییر می تواند ارزشمند باشد. همچنین می‌توان از پیشنهادات اشتراک‌گذاری خودروی محلی استفاده کرد. در صورت امکان، باید در اسرع وقت رزرو کنید.

اسکوترهای الکترونیکی بیشتری در Voi وجود دارد:

Voi – اسکوترهای الکترونیکی برای اجاره

Voi – اسکوترهای الکترونیکی برای اجاره

برای برنامه Lime اینجا را کلیک کنید:

آهک - #RideGreen

آهک – #RideGreen

از اعتصاب مگا نیز می توان با دوچرخه یا دوچرخه الکترونیکی خود جلوگیری کرد. در اینجا مشکلی مشابه با اسکوترهای الکترونیکی وجود دارد اگر باران گربه و سگ ببارد. حداقل با دوچرخه میتونی مسافت های طولانی تری را نیز طی کرد تبدیل شود. با دوچرخه برقی، امکانات بر این اساس افزایش می یابد.

همچنین ارزش نگاهی به Bird را دارد:

پرنده-راید الکتریک

پرنده-راید الکتریک

Voi Technology Ab

Uber Technologies, Inc.

به عنوان یکی اسکوترهای الکترونیکی یک جایگزین احتمالی هستند. بسته به اینکه شغل یا دانشگاه شما چقدر دور است، تغییر به اسکوترهای الکترونیکی می تواند ارزشمند باشد. شناخته شده ترین و بزرگترین ارائه دهندگان در آلمان عبارتند از Lime، Tier، Voi و Bird.

اگر هنوز دوچرخه الکترونیکی در دسترس نیست، شاید ارزش نگاه کردن به یکی از این دو پیشنهاد را داشته باشد. فروشگاه اینترنتی Aldi دقیقاً همین را دارد دوچرخه کوهستان برقی R6 Neo V2 از سازنده Sachsenrad در پیشنهاد. با قیمت کاهش یافته 999 یورو، یک دوچرخه الکترونیکی وجود دارد که حداکثر برد 150 کیلومتر را ارائه می دهد و دارای باتری قابل جابجایی 500 وات ساعتی است (به Aldi نگاهی بیندازید).

Tier Mobility SE

Acer ebii: دوچرخه الکترونیکی با هوش مصنوعی و محافظ ضد سرقت

در تخفیف Netto آن حتی ارزان تر در 849.99 یورو است. اینجا می گوید دوچرخه الکترونیکی تاشو F820 از Telefunken آماده. بسته به سبک رانندگی، حداکثر برد 45 کیلومتر است، باتری دارای خروجی 270 وات ساعت (به خالص نگاه کنید).

Bird Rides, Inc.

جایگزین حمل و نقل عمومی: Uber و اشتراک خودرو

درست مانند Lime، می‌توانید از طریق Tier دوچرخه کرایه کنید:

اسکوترهای برقی TIER

اسکوترهای برقی TIER

همراه با همکاران کار البته می تواند نیز کارپولینگ سازمان یافته تبدیل شود. اینها اغلب ارزشمند هستند حتی اگر آلمان در اثر اعتصابات فلج نشده باشد.

در صورت اعتصاب: سوار دوچرخه برقی شوید

ایستاده امروز، دوشنبه، 27 مارس 2023 بخش‌های حمل‌ونقل عمومی تقریباً بی‌صدا هستند. اتحادیه های کارگری ver.di و EVG خواستار اعتصاب هشدار دهنده سراسری در مبارزه برای دستمزدهای بیشتر شده اند. این امر بر ترافیک منطقه ای و مسافت های طولانی دویچه بان و همچنین حمل و نقل عمومی محلی در برخی ایالت های فدرال تأثیر می گذارد. اتوبوس ها و ترامواها در انبارها مانده اند.