بنابراین در سال 2023 پاداش محیط زیستی بالاتری دریافت خواهید کرد

در عین حال، زمان تحویل در تسلا دیگر مانند اوایل امسال طولانی نیست. مدل 3 در پیکربندی استاندارد هنوز یک سال دیگر در تابستان باقی مانده بود. زمان تحویل بین ژانویه و مارس 2023 اکنون دوباره داده شده است.منبع

برای ایمن کردن شارژ از تسلا، باید به چند نکته توجه کنید: این امر برای سفارش‌هایی اعمال می‌شود که می‌توانند تا 31 دسامبر 2022 ثبت شوند، اما فقط در سال 2023 قابل تحویل هستند. هیچ تخفیف دیگری را نمی توان ترکیب کرد. به محض آمدن صورت حساب باید پرداخت کنید. علاوه بر آن اگر خودروی الکترونیکی خود را به دلایل برنامه ریزی نتوانید به محض آماده شدن برای تحویل بپذیرید، حق شما باطل است. بنابراین برخی عدم قطعیت ها وجود دارد. تسلا شرایط کامل را در پیکربندی نمایش می دهد:

در پیکربندی تسلا می توانید شرایط پاداش محیطی تمدید شده را مشاهده کنید. (منبع تصویر: GIGA)
قابل توجه است که این جایزه برای سفارشاتی که از ابتدا قرار نبود در سال 2022 تحویل داده شوند نیز اعمال می شود. این پیشنهاد فقط یک بیمه اضافی در برابر مشتریانی نیست که ممکن است از تاخیر در تحویل هراس داشته باشند. حتی مشتریان جدید خود به خود می توانند سود ببرند.

با این حال، شما کل پاداش زیست محیطی را از تسلا دریافت نمی کنید. تولید کننده فقط سهم خود را به منظور افزایش می دهد برای جبران مابه التفاوت مقدار پاداش از سال 2022 و 2023. طبق معمول، پس از ثبت نام خودروی برقی جدید، باید درخواست سهم فدرال را برای سال 2023 ارسال کنید.

آیا قبلاً این حقایق جالب در مورد تسلا را می دانستید؟

زمان‌های تحویل کوتاه‌تر: تسلا می‌خواهد از شر خودروهای الکتریکی خلاص شود

به عنوان یادآوری: محدودیت های جدید برای پاداش زیست محیطی در واقع از 1 ژانویه 2023 اعمال می شود. ائتلاف چراغ راهنمایی تصمیم گرفته است کاهش یارانه خودروهای الکترونیکی به جای 9000 یورو مانند قبل، سقف جدید جدید 6750 یا 4500 یورو است، بسته به قیمت فهرست خالص خودرو مربوطه. در اینجا می توانید دریابید که چه چیز دیگری برای رانندگان در سال 2023 تغییر خواهد کرد.

یک ماشین الکترونیکی اجاره کنید و یک جایزه زیست محیطی دریافت کنید

در سال 2023، دولت آلمان پاداش زیست محیطی را کاهش خواهد داد. اگر دیگر نمی توانید ماشین الکتریکی جدید خود را از قبل ثبت نام کنید، باید هزاران یورو را صرف نظر کنید. در مورد تسلا اینطور نیست. سازنده خودروهای الکترونیکی می خواهد مابه التفاوت را از جیب خود بپردازد. با این حال، چند نکته وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.

تسلا

وعده برای مشتریان تسلا: پاداش کامل زیست محیطی در سال 2023

تسلا وعده بزرگی به خریداران خودروهای الکترونیکی می دهد: برای سفارشات مدل Y یا مدل 3 که هنوز در سال 2022 دریافت می شوند، آنها می خواهند تولید کنندگان پاداش کامل زیست محیطی را تضمین می کنند، حتی خودروهای الکترونیکی نیز تا سال 2023 در دسترس مشتریان قرار نخواهند گرفت.