بلیط ها و تمام تاریخ های سال 2023 در یک نگاه

تاریخ‌های تور هوای آزاد Kontra K در ژوئن 2023 “به سوی خورشید”:

  • شنبه، 17 ژوئن 2023، ساعت 7:30 بعد از ظهر – هانش آرنا، مپن
  • یکشنبه، 18 ژوئن 2023، ساعت 7:30 بعدازظهر – محل نمایشگاه در راهرو، Bietigheim-Bissingen

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

Kontra K با تور هوای آزاد خود “به سوی خورشید” متوقف می شود
پنج رویداد برای شما در سال 2023
آماده برای تشویق و مهمانی با خواننده رپ. اولین رویداد در 17 ژوئن 2023 شروع می شود و بلیط ها از 60 یورو در دسترس هستند. از آنجایی که همه شما مطمئناً می‌دانید که خواننده رپ چقدر محبوب است، باید سریع عمل کنید و مستقیماً از طریق eventim بلیط تهیه کنید. در صورت تأخیر در تاریخ مورد نظر خود، نگاهی به صرافی تأیید شده بلیط fanSALE بیندازید. در اینجا، بلیط ها را می توان در بین هوادارانی که گاهی اوقات مانع می شدند، فروخت.

با توجه به نقدهای مثبت متعدد در مورد eventim، می توانید منتظر یک شب فراموش نشدنی با اجرای عالی و رپر مورد علاقه خود باشید که همه چیز را برای طرفداران خود روی صحنه می دهد. بر اساس مقادیر تجربی رویدادهای قبلی، نمایش حدود دو ساعت طول می کشد، امیدوارم با بهترین آب و هوای تابستانی. اگر شما نیز می خواهید بسته کامل Kontra K را دریافت کنید، بسته های VIP نیز با قیمتی کمتر از 170 یورو در دسترس هستند. اما به یاد داشته باشید، اولین بار، اولین خدمت. بنابراین سریع بودن به صرفه است.

تاریخ‌های تور هوای آزاد Kontra K در جولای 2023:

  • شنبه، 8 جولای 2023، ساعت 7:30 بعد از ظهر – Westfalenpark، دورتموند

به طرفداران رپ پرورش یافته آلمانی گوش دهید: خواننده رپ Kontra K در سال 2023 به تور می رود. در اینجا می‌توانید بلیت‌ها را پیدا کنید و هر آنچه را که باید درباره کنسرت‌های او بدانید، بدانید.

خطر! قبل از خرید بلیط، به جدیت وب سایت خرده فروش توجه کنید. در خرید از سایت های غیر رسمی بلیط دقت کنید! در ویدیوی زیر نشان می دهیم شما، هنگام خرید بلیط کنسرت و جشنواره به چه نکاتی توجه کنیم.

در نمایش Kontra K منتظر چه چیزی هستید؟

خواننده رپ Kontra K با برنامه جدید خود در فضای باز “Der Sonnen gegen” از ژوئن 2023 در تور خواهد بود و آهنگ های خود را اجرا خواهد کرد. شما می توانید بلیط ها را از طریق پلت فرم بلیط رویداد تایید شده و ایمن سفارش دهید. شما می توانید منتظر اجرای باشکوه رپر برلینی و شبی باشید که مطمئناً به زودی فراموش نخواهید کرد. موفقیت هایی مانند “Soldaten 2.0” یا “Diamonds” را با افراد همفکر متعدد جشن بگیرید. در این مقاله تمام تاریخ های تور را به شما خواهیم گفت.

تاریخ‌های تور هوای آزاد Kontra K در آگوست 2023 به نام “به سوی خورشید”:

  • شنبه، 12 اوت 2023، ساعت 7:30 بعد از ظهر – Schloßplatz، Coburg
  • شنبه، 26 اوت 2023، ساعت 20:00 – Ravensberger Park، Bielefeld

GIGA توصیه می کند

سایر توصیه های رویداد