بلیط از قبل – پیش فروش از امروز شروع می شود

از خرید در بازارهای شخص ثالث مانند Viagogo یا Ticketbande خودداری کنید. بلیط‌ها معمولاً در آنجا با قیمت‌های بالاتر ارائه می‌شوند و همیشه گزارش‌هایی از مشتریانی وجود دارد که بلیت اشتباهی دریافت کرده‌اند یا صندلی‌هایی با دید ضعیف در آنجا دریافت کرده‌اند. گرانی بازار سیاه را نیز رونق می دهد که یکی از دلایل گران شدن بلیط ها است. قیمت کنسرت های بیانسه 2023 در آلمان هنوز مشخص نیست.

بلیط های بیانسه در Ticketmaster
بلیط بیانسه در Eventim

بیانسه پس از چهار سال وقفه آخرین بار در 21 ژانویه در دبی برای افتتاحیه هتل اجرا کرد. آهنگ‌های آلبوم فعلی در آنجا فهرست نشده بود. این باید در کنسرت های تابستان متفاوت باشد. از جمعه، 10 فوریه، می‌توانید بلیط‌های خود را از پلتفرم‌های فروش عمده Ticketmaster و Eventim تامین کنید.

این هنرمند آخرین بار در سال 2018 در آلمان دیده شد. به زودی سه فرصت جدید برای دیدن زنده بیانسه به عنوان بخشی از تور “رنسانس” وجود خواهد داشت. پیش فروش رسمی بلیت در تاریخ آغاز می شود جمعه 10 بهمن ساعت 10 صبح در Ticketmaster و Eventim. از قبل، مشتریان Telekom می توانند در پیش فروش Telekom سفارش دهند از امروز چهارشنبه 8 بهمن ماه ساعت 10 صبح ضربه.

پیش فروش در Magenta Music
بلیط های بیانسه در Ticketmaster
بلیط بیانسه در Eventim

تور بیانسه 2023: بلیط و تاریخ در آلمان

بیانسه در تابستان امسال یک تور اروپایی گسترده را آغاز می کند. شات شروع در 10 می 2023 در استکهلم است. در 15 ژوئن، اولین قرار ملاقات در آلمان از طریق ایستگاه هایی در کاردیف، پاریس، لندن، آمستردام، ورشو و سایر شهرهای اروپایی انجام می شود. اجرا در برلین و قرارهایی در اتریش و سوئیس در برنامه تور نیست.

رنسانس
ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 02/08/2023 09:21

بیانسه در سال 2023 به آلمان می آید: فروش بلیط هفته آینده آغاز خواهد شد

موارد برجسته زنده بیشتر 2023:

این تور همان عنوان آخرین آلبوم استودیویی بیانسه به نام رنسانس را دارد که شامل آهنگ‌های Break My Soul و Cuff It می‌شود.

اگر امروز نتوانستید پیش فروش Telekom را بدست آورید، توصیه می کنیم از قبل یک حساب کاربری در Ticketmaster یا Eventim ایجاد کنید و صبح جمعه به صفحه بلیط مورد نظر خود مراجعه کنید، زیرا عجله زیادی وجود دارد. همچنین باید صبر و حوصله زیادی با خود به همراه داشته باشید، زیرا صف های مجازی قابل انتظار است.

رنسانس

هر کسی که قرارداد Telekom دارد می تواند با Magenta Musik ثبت نام کند و از قبل به بلیط های بیانسه دسترسی داشته باشد. هر کس دیگری که قرارداد Telekom ندارد، از روز جمعه این شانس را خواهد داشت که یک بلیت در دست بگیرد. حداکثر پس از پایان این هفته، عجله زیادی انتظار می رود. یکشنبه گذشته، این هنرمند رکورددار برنده گرمی شد. در جوایز امسال، او جایزه 29 تا 32 خود را به دست آورد. از جمله آلبوم فعلی «رنسانس» به عنوان بهترین آلبوم رقص/الکترونیک سال شناخته شد.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

این تاریخ ها برای کنسرت های بیانسه در آلمان در سال 2023 است:

  • پنجشنبه، 15 ژوئن 2023، کلن، RheinEnergieStadion
  • چهارشنبه، 21 ژوئن 2023، هامبورگ، Volksparkstadion
  • شنبه، 24 ژوئن 2023، فرانکفورت، دویچه بانک پارک

“ملکه بی” به آلمان برمی گردد و شما می توانید آنجا باشید. بیانسه 3 کنسرت در آلمان را اعلام کرد. پیش فروش بلیط این تور به زودی آغاز خواهد شد.