بلندگوی لوکس جدید لویی ویتون بسیار گران است

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

یک بلندگوی بلوتوثی از Bose، Sony یا Bang & Olufsen معمولاً گران‌تر از کالاهای موجود در پیشخوان ارزان قیمت است. قابل درک است، زیرا اینها نیز محصولات مارک دار هستند که هم از نظر فنی و هم از نظر دوام باید انتظارات خاصی را برآورده کنند. جدای از آن و در بالاترین سطح، هنوز محدوده های قیمتی وجود دارد که از آنها به عنوان “لوکس” یاد می شود. در اینجا خیلی به فناوری مربوط نمی شود – بیشتر در مورد پرستیژ، در مورد تصویر، در مورد اظهارات است.

اسپیکر نوبل Horizon Light Up: اکنون در نسخه نقره ای نیز موجود است (منبع تصویر: Louis Vuitton)

تولیدکننده سنتی پاریسی Louis Vuitton برای چندین دهه با کیف‌های دستی، لباس‌ها، چمدان‌ها و مدتی نیز با فناوری به گروه هدف مربوطه خدمات می‌دهد. سخنران نور افق برای اولین بار در سال 2021 و در آن زمان با قیمت مقرون به صرفه 2500 یورو ارائه شد. برای نسخه جدید در “تن نقره ای بی انتها و درخشان” اکنون خواهد شد 3150 یورو تماس گرفت. هزینه حمل و نقل خوشبختانه شامل می شود. بشقاب پرنده با فناوری پیشرفته را می توان به صورت آنلاین در فروشگاه Louis Vuitton یا در شعبه محلی (“Click & Collect”) به عنوان مثال در برلین، مونیخ یا اشتوتگارت خریداری کرد. خیلی بد: Schorndorf و Zittau در اینجا کنار گذاشته شده اند.

طرفداران اپل از پشتیبانی Airplay 2 از Horizon Light Up هیجان زده هستند (منبع تصویر: Louis Vuitton)

Horizon Light Up: از نظر فنی در خط مقدم است

از قبل می دانستید؟ تولید کننده مد لوکس لویی ویتون نیز محصولات فناوری را می فروشد. آنها باید با طرز کار خوب و طراحی نمادین امتیاز بگیرند – که البته قیمت خود را نیز دارد.

Louis Vuitton Horizon Light Up: یک اسپیکر بلوتوث با قیمت بیش از 3000 یورو

قاب فولادی ضد زنگ با مونوگرام Louis Vuitton دارای فناوری است که مطمئناً می تواند با رقبا مطابقت داشته باشد. فقط اینطور نخواهد بود بلوتوث 5.1 پشتیبانی می شود، اما همچنین وای فای (Apple Airplay 2). عمر باتری “تا 15 ساعت” داده شده است. برنامه “Louis Vuitton Connect” (iOS و Android) برای تلفن های همراه در دسترس است و به شما امکان می دهد شیب رنگ LED های یکپارچه را تنظیم کنید.

اگر به حلقه منتخب هیپسترها تعلق ندارید یا به سادگی نمی خواهید Horizon Light Up را بخرید، می توانید به راهنمای خرید ما با بهترین بلندگوهای بلوتوث تا سقف 500 یورو نیز نگاهی بیندازید. ممکن است مدل مناسب تری وجود داشته باشد.