اگر به دنبال یک اسپیکر بلوتوث ضدآب جامد با صدای خوب هستید، به Saturn نگاه نکنید. JBL Charge 5 به صورت معامله روزانه با قیمت کاملا مقرون به صرفه در آنجا موجود است.

Saturn Daily Deal: JBL Charge 5 Tomorrowland Edition

در حال حاضر فقط می توانید JBL Charge 5 را دریافت کنید 139 یورو (مشاهده پیشنهاد در زحل). هزینه حمل و نقل شامل نمی شود. در مقایسه، بلندگوی بلوتوث حداقل 154 یورو از سایر ارائه دهندگان و در نسخه Tomorrowland که در اینجا ارائه می شود حداقل 179 یورو قیمت دارد. پیشنهاد محدود و معتبر است تا زمانی که ذخایر تمام می شود به اندازه کافی و تا 11 دسامبر 2022 در ساعت 8:59 صبح – پس از آن معامله بعدی روز فرا می رسد.

JBL Charge 5 Tomorrowland Edition

JBL Charge 5 Tomorrowland Edition

به جای 179 یورو: اسپیکر بلوتوث ضد آب در نسخه Tomorrowland با عمر باتری تا 20 ساعت.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 12/10/2022 ساعت 7:33 بعد از ظهر

خرید جعبه بلوتوث JBL برای چه کسانی ارزش دارد؟

اسپیکر بلوتوث برای کسانی که می خواهند در حال حرکت به موسیقی گوش دهند و به صدای خوب و عمر باتری طولانی اهمیت می دهند، ارزشمند است. علاوه بر این، این دستگاه ضد آب و به ویژه مقاوم است، بنابراین می توان از آن در هنگام حمام کردن یا در جشنواره های موسیقی بدون هیچ مشکلی استفاده کرد.

معاملات روزانه MediaMarkt: Crucial P5 Plus SSD (2 ترابایت)

معامله روزانه در MediaMarkt برای هر کسی که به دنبال یک SSD بسیار سریع با فرمت M.2 با فضای ذخیره‌سازی فراوان است جالب است. امروز اینها را خواهید گرفت Crucial P5 Plus SSD 2TB به قیمت پیشنهادی 179 یورو از جمله حمل و نقل (به پیشنهاد در MediaMarkt مراجعه کنید). در غیر این صورت SSD از سایر خرده فروشان با قیمت 202.90 یورو فروخته می شود – بنابراین در اینجا پس انداز خوبی خواهید داشت.

Crucial P5 Plus (2 ترابایت)

Crucial P5 Plus (2 ترابایت)

به جای 419.99 یورو RRP: SSD داخلی M.2 از طریق NVMe، سازگار با بازی و پلی استیشن 5، تا سرعت انتقال 6600 مگابایت بر ثانیه.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 12/10/2022 ساعت 9:21 ب.ظ

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.