بلاک باستر تابستانی تبدیل به یک شکست بزرگ می شود

اما از آنجایی که بلاک باسترهای بزرگ دیگری در شرف شروع هستند، مانند باربی یا اوپنهایمر، قطعا برای فیلم بیمار آسانتر نمی شود.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

“ایندیانا جونز و ندای سرنوشت” – تریلر آلمانی

ارواح گذشته

همه چیز برای دیزنی خوب پیش نمی رود. کارشناسان بر این باورند که ایندیانا جونز و چرخ سرنوشت می تواند بزرگترین شکست سینمای سال برای این شرکت موفق باشد. ما همه اعداد را به شما می دهیم و کل وضعیت را برای شما خلاصه می کنیم.

ایندیانا جونز 5 در حال شکل گیری یک فاجعه است

اما همه اینها با توجه به این واقعیت که ایندیانا جونز 5 که با نام های ایندیانا جونز و چرخ سرنوشت نیز شناخته می شود، از همه چیز، طبق آخرین تخمین ها حرفه سینمای او است، محو می شود. با فروش کمتر از 400 میلیون دلار به پایان خواهد رسید.

سال سینمایی 2023 چند ناامیدی واقعی در انتظار دیزنی است. ابتدا Ant-Man and the Wasp: Quantumania به درستی در گیشه بین المللی شکست خورد، سپس Elemental پیکسار شروعی فاجعه بار داشت و در نهایت اقتباس لایو اکشن The Little Mermaid نیز به یک فیلم پرفروش تجاری تبدیل نشد.

آخرین ماجراجویی ایندیانا جونز در حال حاضر حدود 309 میلیون دلار فروش دارد (منبع: باکس آفیس موجو). نتیجه ای فاجعه بار با توجه به هزینه های تولید 329 میلیون دلار آمریکا. علاوه بر این، حدود 100 میلیون دلار برای کمپین تبلیغاتی وجود دارد. قسمت پنجم در مورد انگشت شست بود برای جبران هزینه هایش باید بیش از 858 میلیون دلار در باکس آفیس به دست آورد.

بنابراین ضرر برای دیزنی بسیار زیاد و احتمالا حتی است پایین ترین سطح تاریخی در حالی که این شرکت در گذشته چندین باکس آفیس شکست داشته است، از جمله جان کارتر و رنجر تنها، ایندیانا جونز و چرخ سرنوشت می توانند حتی آن شکست های عظیم را تحت الشعاع قرار دهند. البته تنها زمانی قطعیت مطلق وجود خواهد داشت که فیلم دیگر در سینماها نباشد.

رقابت خیلی بهتر از این نیست: