بعد از 7000 ساعت همه چیز شفاف داده می شود

نتیجه: حتی اگر کنسول شما فقط برای چند ساعت محتوای یکنواخت نمایش می دهد، شما نیازی به نگرانی در مورد سوختگی ندارید.

هنگامی که نینتندو Switch OLED را معرفی کرد، نگرانی زیادی وجود داشت که استفاده یکنواخت باعث سوزاندن محتوا در صفحه نمایش شود. بنابراین در ژانویه 2022، ولف دن ویدئویی از آزمایش خود را منتشر کرد. او سوئیچ OLED خود را روشن گذاشت – یک اسکرین شات درون بازی از The Legend of Zelda: Breath of the Wild روی صفحه. علیرغم عمر بیش از 1600 ساعت، در پایان هیچ آسیب قابل توجهی مشاهده نشد.

Nintendo Switch (مدل OLED) سفید + Pokémon Legends: Arceus

هر بار که سوئیچ‌های OLED خود را حتی برای یک ثانیه کنار می‌گذارم، آنها را به خواب می‌برم تا سوختگی را کاهش دهم. وقتی این را می شنوم، در واقع کمی آرام می شوم.»منبع

Wulff Den به شما اطمینان می دهد که لازم نیست نگران سوختگی باشید و او هنوز هم نگران است با کیفیت عالی صفحه نمایش OLED متقاعد شده است است.

مقاله اصلی:

سوئیچ OLED به محدودیت های خود می رسد

سوختگی می تواند نسبتاً سریع با دستگاه های الکترونیکی اتفاق بیفتد. بنابراین خریداران بالقوه قبل از خرید Switch OLED دو بار فکر می کنند. بنابراین یک یوتیوبر کنسول را تحت آزمایش استقامت قرار می دهد و نتیجه به طرز شگفت آوری مثبت است.

سوئیچ نینتندو

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 09/05/2022 ساعت 11:23 صبح

بنابراین یک پخش کننده یوتیوب وظیفه خود را بر عهده گرفته است که بفهمد آیا صفحه نمایش در مدت زمان طولانی استفاده از سوختگی رنج می برد یا خیر. او سوئیچ خود را به مدت 1800 ساعت روشن گذاشت و در نهایت به نتیجه شگفت انگیزی رسید.

هیچ آسیب قابل توجهی به جز یک سایه خفیف که در پس زمینه های سفید و سیاه دیده می شود، وجود ندارد، اگر دقت کنید.

بنابراین اگر تا به حال در تصمیم خرید خود تردید داشتید، اکنون می توانید با خیال راحت اقدام کنید.

کنسول رو میخوای؟ در حال حاضر می توانید در بسته نرم افزاری با اسطوره های پوکمون Arceus صرفه جویی کنید:

Nintendo Switch (مدل OLED) سفید + Pokémon Legends: Arceus

به روز رسانی از 05 سپتامبر 2022: با معرفی یک سوئیچ OLED (اکنون آن را در آمازون مشاهده کنید)، طرفداران این کنسول دستی به این فکر کردند که آیا باید انتظار یک به اصطلاح سوختگی را داشته باشند یا خیر. برای پاسخ به این سوال، وولف یوتیوب سوئیچ خود را از ژانویه 2022 روشن کرده است – اکنون بیش از 7000 ساعت. بعد از این مدت طولانی الان یک آپدیت از او منتشر شد و این هم خوب است.

ما از ژانویه 2022 آزمایشی توسط Wulff Den را دنبال می کنیم. او سوئیچ OLED خود را برای پاسخ به این سوال قربانی می کند، زمانی که بازیکنان باید انتظار یک به اصطلاح Burn-in را داشته باشند. با این حال، یوتیوب‌بر می‌تواند همه چیز را روشن کند.

پست اصلی از 10 ژانویه 2022:

Nintendo Switch OLED: Streamer صفحه نمایش را با سرعت بالا می برد

از نظرات می توان دریافت که او موافق است در واقع به این آزمایش کمک کرد دارد. همچنین کاربر یوتیوب Drivillain:

YouTuber اکنون یک به روز رسانی را منتشر کرده است. این آزمایش اکنون حدود 3600 ساعت اجرا شده است (حدود 21 هفته). یک شرایط شدید برای سوئیچ که اکنون در حال تأثیرگذاری است. اکنون یک تصویر ارواح از صحنه ای که کنسول در چند ماه گذشته مجبور به نمایش آن بوده است، ظاهر شده است. با این حال، چیزی که قابل توجه است این است که آسیب باعث غیرقابل بازی شدن کنسول نمی شود. طبق گفته Wulff Den، رسیدن به آنجا ممکن است 1800 ساعت دیگر طول بکشد.

Nintendo Switch یکی از پرفروش‌ترین کنسول‌ها در سراسر جهان برای سال‌ها بوده است و جانشین آن، مدل OLED نیز با موفقیت از راه‌اندازی بازار عبور کرد. بازی های سوییچ روی صفحه نمایش واقعاً خوب به نظر می رسند. بزرگتر است و کنتراست قوی تر است – اما برخی نگران هستند که صفحه OLED ممکن است در اثر حفظ تصویر آسیب ببیند.

یوتیوبر Wulff Den ویدئویی در مورد این پروژه منتشر کرد. او توضیح می‌دهد که از یک اسکرین‌شات درون بازی از The Legend of Zelda: Breath of the Wild و SplitPad خود استفاده می‌کند تا مطمئن شود چیزی حرکت نمی‌کند اما نمایشگر سیستم فعال می‌ماند. علیرغم عمر کاری تقریبا 2000 ساعت (که بیش از دو ماه است)، هیچ آسیب قابل توجهی در پایان وجود ندارد. یک مقایسه نزدیک نشان می‌دهد که رنگ سفید در تصویر فقط کمی تیره‌تر بوده و آبی رنگ سبز بسیار کمی دارد – چیزی که تقریباً فقط وقتی آن را می‌دانید می‌بینید.

OLED را تغییر دهید: YouTuber می تواند طرفداران را مطمئن کند