بعد از دو سال بالاخره فصل آخر رسید

آنها باید در حال حاضر 24 آگوست 2023 آن را در تقویم خود علامت گذاری کنید زیرا در این صورت نتفلیکس سرانجام به وعده خود عمل خواهد کرد فینال بزرگ منتشر کنید (در نتفلیکس تماشا کنید). فصل آخر باز هم 6 قسمت خواهد داشت. در پایان مجموعاً 18 قسمت از «راگناروک» در سه فصل بسازید.

همه چیز نباید از هالیوود بیاید

نه تنها مارول از اساطیر اسکاندیناوی استفاده می‌کند، بلکه این مجموعه هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده دوران بلوغ نیز از حماسه‌ها و داستان‌های قدیمی استفاده می‌کند. که در “راگناروک” مگنی جوان باید متوجه شود که احتمالاً چیزی بیشتر از آن چیزی است که در ابتدا می تواند باور کند.

نتفلیکس فصل آخر راگناروک را در ماه آگوست منتشر خواهد کرد

پس از نقل مکان به شهر کوچک نروژی (ساختی) اددا، این نوجوان بیشتر و بیشتر به یک شهر تبدیل می شود. تجسم خدای ثور و او در واقع باید با غول های جاودانه (Jötunn) مقابله کند. آنها نیز امروز در میان ما ناشناس زندگی می کنند.

حتی بهتر: کامل 86 درصد از بینندگان واقعی سریال تحت تأثیر قرار گرفته اند. به طور خلاصه: ارزش دیدن دارد و به طرز طراعی متفاوت از چیزهای معمول هالیوود است.

همه چیز بسیار خارق العاده به نظر می رسد. این است، و با این حال این سریال هر دو پای خود را در زمان حال محکم کرده است و هوشمندانه به موضوعاتی مانند آلودگی محیطی فراگیر می پردازد.

فصل دوم بیش از دو سال پیش در نتفلیکس پخش شد:

Ragnarok: Season 2 – Trailer German

طرفداران باید بیش از دو سال برای فصل سوم نهایی منتظر بمانند. اما نتفلیکس به قول خود عمل می کند و فینال بزرگ «راگناروک» را در ماه آگوست منتشر می کند و سریال را به یک نتیجه کاملاً شایسته می رساند.

نتفلیکس

«راگناروک» در ابتدا در ژانویه 2020 در نتفلیکس به نمایش درآمد. تمدید برای یک فصل دیگر در ماه مارس اعلام شد. را فصل دوم در ماه می 2021 منتشر خواهد شد، در نوامبر آخرین فصل سوم اعلام شد. از آن زمان، هواداران منتظر بودند.

برای ما، راگناروک یکی از نکات داخلی سریال در نتفلیکس است:

خوشبختانه سریال یکی است مدرک مناسب اعطا شده. “راگناروک” با یک صخره بداخلاق از لغو زودهنگام در امان ماند. در عوض، شکاکان اکنون می توانند با خیالی آسوده هماهنگ شوند و نگران نباشند که نتفلیکس آنها را در هوا معلق بگذارد. متأسفانه این روزها دیگر امری عادی نیست.منبع

و ارزشش را دارند همیشه نباید سرگرمی خوب از هالیوود باشد، حتی یک سریال اسکاندیناویایی هم پتانسیل را دارد که خوشحال کند. بنابراین امتیاز IMDb 7.5 امیدوارکننده است. طرفداران Rotten Tomatoes نیز نظر مشابهی دارند – 70 درصد آنها “راگناروک” را دوست دارند.